Mobilní klimatizace s topením zajistí komfort v jakémkoli období

Mobilní klimatizace

Cítíte se ve vaší domácnosti z pohledu teploty ne příliš příjemně? Možná se vám to pouze nezdá a nejde jen o subjektivní pocit! Na vině může být neefektivně řešené vytápění nebo naopak chlazení objektu. I proto se vyplatí přemýšlet jak nad pořízením klimatizace, tak i vytápění. Na první pohled by se mohlo zdát, že jde o extrémní investici. Opak ale může být pravdou. Dokonalý tepelný komfort v jakémkoli ročním období totiž umí zajistit mobilní klimatizace s topením. Právě na její výběr se soustředíme v následujících řádcích. Konkrétně upozorníme na několik modelů, které se vám mohou určitě hodit.

Sakura STAC 12 CPA/CF

Tato moderní mobilní klimatizace s topením nabízí výkon 12 000 Btu/h a řadí se do energetické třídy A. Jedná se o zařízení mající několik funkcí. Skrývá v sobě chlazení, vysoušení a ventilátor. Vzduch je vyfukován z přístroje hned 4 směry, což samozřejmě urychlí klimatizaci anebo případný ohřev vzduchu v místnosti. Velkou devízou této klimatizace je také jednoduché čištění prachových filtrů. Pro noční provoz je určena speciální funkce nazvaná Sleep. Ovládání zajistí přehledný LCD displej.

Mobilní klimatizace Sakura

Zdroj obrázku: ventilatory-shop.cz

Mobilní klimatizace s topením Daitsu APD 12-CR

Model Daitsu APD 12-CR dokáže automaticky řešit režim pro konkrétní prostředí. Vy se tak fakticky po naprogramování přístroje nemusíte starat o tepelný komfort v interiéru. Funkce Sleep umožní u tohoto typu postupné zvyšování teploty, a to o1 stupeň Celsia za 30 minut. Děje se tak po dobu 7 hodin. Samozřejmostí je i přítomnost odvlhčení, které je především u novostaveb či u domku s vyšší vlhkostí vzduchu zapotřebí.

Mobilní klimatizace Daitsu

Zdroj obrázku: ventilatory-shop.cz

Vyberte si ze spousty klimatizací s topením

Zaujal vás některý ze zmiňovaných modelů anebo se chcete podívat po jiném? Za výhodné ceny si můžete tato zařízení vybrat v eshopu ventilatory-shop.cz. K dispozici jsou zde mobilní klimatizační jednotky nejznámějších značek. Při objednání zboží v ceně přesahující 1000 korun získáte navíc dopravu zdarma.

Zdroj náhledového obrázku: ventilatory-shop.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.