Svatební dekorace v interiéru i exteriéru

Svatební dekorace

Svatba dokáže člověku dokonale změnit život. Její příprava je mnohdy zdlouhavá a náročná. Přesto se vyplatí. Třeba i v interiéru lze volit zajímavé motivy, které jej dokonale oživí. Výborné jsou především květinové dekorace. Není ale problém vyzdobit i posezení a jiné součásti vnitřních prostor. Podívejme se tedy na jednotlivé duhy zdobení a věcí, které k svatbě patří. Často jsou k vidění i dřevěné dekorace, případně cokoli dalšího, co svatbu jako takovou evokuje.

Elegantně zdobené posezení

Posezení z masivního dřeva nebo z dřevotřísky vypadá už samo o sobě skvostně a vyznačuje se i mnoha dalšími pozitivními vlastnostmi. Na mysli máme především fakt, že se jedná o skvěle opracovatelný materiál. Sedačky i stůl mohou být vyrobeny na míru tak, aby zde člověk trávil příjemné chvíle. Když se dají na stoly třeba svatební dekorace z papíru, je na světě krásný design se vším všudy.

Květiny jako trvalá i dočasná součást interiéru

Určitě při realizaci svatební výzdoby nakupte různé druhy květin. Může se jednat jak o ty, které rostou v květináčích, tak i o čerstvé řezané. Pokud vám stačí pouze aktuální svatební výzdoba k datu svatby, řezané květiny bohatě poslouží. Květiny vypadají moc hezky i na obrazech. Působí jemně a v interiéru je lze nechat i po svatbě. Vybírejte si hezké rámy, které ještě podtrhnou krásu obrazu. Dnes se sice již dávno nepoužívají silné masivní rámy, nicméně i malé tenké rámečky ze dřeva vypadají moc hezky. Skloubit se tento čistě přírodní materiál dá perfektně jak se sklem, tak i s plastem či s kovem. Obrazy se dnes také volí spíše v minimalistickém pojetí, aby korespondovaly s okolím, jež je laděno podobným nebo stejným stylem.

Nepřehánějte to!

Určitě to se svatebními dekoracemi nepřehánějte! Výsledek by mohl nabudit pocit přeplácání všeho možného. Často stačí pár květinových vazeb a svatební dekorace na auto.

Zdroj náhledového obrázku: svatebniasistentka.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.