Výrobníky ledu

Vybíráme zásobník nebo výrobník ledu

Dostatečné množství ledu je třeba mít jak v domácnosti, tak i třeba v průmyslové výrobě anebo restauraci. Pokud i vy uvažujete o dostatečné zásobě, měli byste vybrat ten správný zásobník ledu anebo jeho výrobník. My se v následujících řádcích budeme soustředit na možnosti jejich výběru, který nemusí být nijak jednoduchý. Je třeba brát v potaz hned několik velmi důležitých aspektů.

Výrobník leduVýrobníky ledu

Zdroj obrázku: vyrobnikyladu.sk

Kolik ledu bude zapotřebí?

Velmi důležité je rozmyslet se, který druh výrobníku budete potřebovat. Profesionální modely se dělí hlavně podle toho, kolik ledu jsou schopny vyprodukovat za 24 hodin. Většinou si budete moci vybírat množství od 10 do 100 kilogramů. Vše se logicky odvíjí od vašich momentálních potřeb. Jestliže budete nárazově chtít větší množství ledu, pak se vyplatí zásobník na ľad, který pokryje velkou jednorázovou spotřebu. Zajímavou volbou jsou i drtiče ledu, které umí vytvořit ledovou tříšť. Veškerou profesionální chladící techniku si můžete pořídit na adrese vyrobnikyladu.sk.

Zásobníky na ledZásobníky na led

Zdroj obrázku: vyrobnikyladu.sk

Výrobníky ledu

Výrobníky ledu je třeba pořídit u spolehlivého výrobce s tradicí. Moderní a spolehlivé výrobníky ľadu oceníte v každém provozu, kde se nabízejí chlazené nápoje a je také zapotřebí pravidelně chladit základní suroviny potřebné k přípravě pokrmů. Zajímavou volbou jsou i externí zásobníky na led schopné dodat od 200 do 500 kg. Větší provozy takovouto spotřebu mohou bez problémů mít.

Na velikosti určitě záleží

Nejkvalitnější výrobníky ledu jsou schopné za 24 hodiny vyrobit klidně i 1000 kg ledu. U těch nejmenších se počítá spíše s domácnosti anebo minimalistickým provozem, který spotřebuje třeba pouze 13 kg ledu za 24 hodin. Jak již bylo řečeno, jednorázovou spotřebu může bez problémů pokrýt kvalitní zásobník na ľad. V zmiňovaném eshopu vyrobnikyladu.sk si určitě některý model vyberete. Majitelé barů jistě ocení i drtič na led, který je zde nabízen.

Drtiče leduDrtiče ledu

Zdroj obrázku: vyrobnikyladu.sk

Zdroj náhledového obrázku: vyrobnikyladu.sk

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *