Ubytování Pálavské slunéčko – Šakvice

Kontakt na majitele
Ubytování Pálavské slunéčko - Šakvice

Ubytování Pálavské slunéčko – Šakvice – vodní nádrž Nové Mlýny – Pálava . NOVÝ zastřešený a zapuštěný bazén 6,20 m *3,10m ,hloubka 1,4 m. Možno koupání i v dešti. Naše ubytování se nachází v obci Šakvice v samotném srdci Pálavy u nádrže Nové Mlýny. Objekt je samostatný, oplocený, uzavřený a má vlastní vinný degustační sklípek s nabídkou jihomoravských vín.Možnost si domluvit DEGUSTACI u nás ve sklípku. U vinného sklípku je zastřešené posezení se zděnou udírnou a grilem. Součástí apartmánu je terasa, která má přístup i ze dvora. Pod terasou venkovní bazén a pro děti 3 houpačky. Apartmán je pronajímán jako celek,tudiž další skupinu k Vám nepřidáváme. Objekt je jen pro Vaši partu, zaručuje 100 % Vaše soukromí. Apartmán tvoří společenská místnost (kožená sedačka + malý stůl) s jídelnou, velký jídelní stůl pro 5 osob a vybavenou kuchyní (myčka, lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, indukční varná deska, horkovzdušná trouba) a 5 samostatných neprůchozích ložnic.
1.patro s terasou: Ložnice č.1: manželská postel a 2 palandy, ložnice č.2: manželská postel + samostatná postel, ložnice č.3: manželská postel, ložnice č.4: dvě samostatné postele,Na chodbě koupelna se sprchovým koutem a samostatné wc.
Suterén-přízemí ložnice č.5: 4 samostatné postele. V suterénu jsou další 2 wc a koupelna. V celém objektu Wi-Fi. Vytápění zajišťuje plynový kotel. Objekt je vhodný pro větší rodinu, cyklisty nebo skupinu přátel či dokonce pro malé firmy, které u nás mohou se svým managementem přes den prezentovat své plány a cíle do budoucna a večer strávit v klidu a pohodě u vína. Pro cyklisty úschova kol. Lokalita je ideální pro cyklistiku, (cyklostezky přímo z domu), rybaření, pěší vycházky, vodní sporty, poznávací turistiku v Lednicko – valtickém areálu a v Mikulově, Aqualand Moravia a další. Znojmo – celodenní výlet cyklovýlet.
Turisté ocení pěší výlety na Pálavu, Dívčí hrad a Sirotčí hrádek.

Možnosti koupání: vodní nádrž Nové Mlýny, bazén Hustopeče, koupaliště Hustopeče, koupaliště Horní Bojanovice, rybník Šutrák, koupaliště Němčičky, Aqualand Moravia, lom Mariánský mlýn, koupaliště Mikulov – Riviéra, koupaliště Březí, Mlýnský rybník, rybník Velký Bílovec, koupaliště Žabčice, koupaliště Koupaliště města Židlochovice, bazén Blučina.

Blízká lyžařská střediska: Němčičky.

Detail ubytování

Cena Hlavní sezóna * 1. * 31. * Osoba / noc * 600 Kč
Kapacita 15 osob
Počet ložnic 5 ložnic
Koupelny 2
WC 3
Internet internet - wifi
Domácí zvířata
Typ Chalupa
Využití Celoročně, Letní sezóna, Zimní sezóna, Mimosezóna, Víkendové pobyty, Silvestr, Vánoce, Velikonoce
Rekreační oblast Jižní a střední Morava