Chalupa Vlčí Louka – Vernéřovice – Adršpach

Kontakt na majitele
Chalupa Vlčí Louka - Vernéřovice - Adršpach

Ubytování v nově zrekonstruované chalupě Vlčí Louka s venkovním bazénem v CHKO Broumovsko. Chalupa se nachází v centru obce Vernéřovice, 12 km od skalního města v Adršpachu, 10 km od Ostaše a 12 km od Broumovských stěn. I když se chalupa nachází v centru obce, poskytuje neskutečný klid a pohodu.

V letní sezóně je na terase k dispozici vířivka.

Chalupa poskytuje ubytování pro až 10 osob ve 4 místnostech (2 ložnice, rozkládací pohovky jsou v obývacích pokojích).
V chalupě se nachází dva zcela stavebně oddělené apartmány:
Apartmán č. 1 nabízí ložnici (4 lůžka), obývací pokoj (2 lůžka – rozkládací pohovka), plně vybavená kuchyň, koupelna se sprchovým koutem a WC. Apartmán má vlastní vchod.
Apartmán č. 2 nabízí ložnici (2 lůžka), obývací pokoj s kuchyní (2 lůžka – rozkládací pohovka), plně vybavená kuchyň, koupelna se sprchovým koutem a WC. Apartmán má vlastní vchod. Kuchyně jsou kompletně vybaveny – elektrický sporák s troubou, lednice s mrazákem, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba. Na pobyt je zajištěno povlečení, ručníky, utěrky, toaletní papír a kuchyňské utěrky. Dále jsou kuchyně vybaveny mycími prostředky, koupelny mýdly.
Zahrada nabízí možnost využití ohniště, grilu, posezení a malého pískoviště. Ve vzdálenosti 100m je dětské hřiště, houpačky, skluzavky, prolézačky.

Vytápění je zajištěno elektrickými přímotopy. Parkování u objektu pro 3 auta.

V okolí se nachází velké množství turistických atrakcí např. Adršpašsko – teplické skály, Broumovské stěny, Ostaš. Centrum Walzel v Mezimestí (solná jeskyně, bowling bar, lezecká stěna, střelnice, posilovna, restaurace Švejk). Pískovna v Adršpachu, koupání v Meziměstí, v Polici nad Metují, v Trutnově. Vyjížďka na koních v Adršpachu. V zimě vede v okolí Adršpašských skal řada lyžařských tratí s dobrou stopou. Těšíme se na Vás u nás.

Detail ubytování

Cena Sezóna LÉTO * Objekt / noc * 2 500 Kč
Kapacita 10 osob
Počet ložnic 4 ložnice
Koupelny 2
WC 2
Internet internet - wifi
Domácí zvířata ANO - je povolené
Typ Chalupa
Využití Celoročně, Letní sezóna, Zimní sezóna, Mimosezóna, Víkendové pobyty, Silvestr, Vánoce, Velikonoce
Rekreační oblast Orlické hory a Východní Čechy