Chalupa Na Zemi 211 – Andělská Hora – Jeseníky

Kontakt na majitele
Chalupa Na Zemi 211 - Andělská Hora - Jeseníky

Chalupa „Na Zemi 211“ Vám nabízí veliký vnitřní zrekonstruovaný prostor s rozlehlou oplocenou zahradou, kde jsou stromy, jako v parku. Je to klidné místo, téměř na samotě, mezi pastvinami, loukami a s krásným výhledem do krajiny na Nízký Jeseník a pravěké sopky (Velký a Malý Roudný). Chalupa se nachází na úplném konci Andělské Hory. Chalupa má 3 podlaží, vinný sklípek a saunu. Zahrada je doplněna velikým krytým posezením s grilem, dřezem atd. Na zahradě je také ohniště s posezením a vyžití pro děti (houpačka, skluzavka, pískoviště).
Chalupa poskytuje ubytování různě velkým skupinám hostů (od 8 do 20+ osob) ve 2 až 6 ložnicích. Umíme cenu snížit pro malé skupiny (do 8 osob) pro ubytování v přízemí, kde jsou 2 ložnice (8 lůžek), velká koupelna a další toaleta. Velký obývací pokoj s krbem a TV je propojen s plně vybavenou kuchyní s myčkou. Dále je zde infrasauna a sklípek a přístup do zahrady. Samozřejmostí je smart TV, WIFI, žehlička, fén, sušák, pračka, sušička atd.
V patře se nachází další 2 ložnice (6 lůžek), koupelna a toaleta. K dispozici je zde za poplatek i druhá plně vybavená kuchyně.
V podkroví se nachází další 2 ložnice (8 lůžek) a toaleta.
Vytápění je zajištěno kondenzačním plynovým kotlem, v obývacím pokoji je krb. Teplou vodu připravuje elektrický zásobníkový ohřívač. Parkování pro 7-10 aut je přímo u chalupy.
V okolí najdete vše, co potřebujete – obchod, hospodu lyžařský svah, rybník, říčku, farmu, hřiště, kostel, poutní místo s dalším kostelem na kopci, bowling, bazén, wellnes, křížovou cestu, bobovou dráhu za kopcem, turistické stezky. Na Anenském vrchu nad městečkem se protínají všechny turistické trasy okolí. Andělská Hora patří k nejmenším městům v ČR, má jen 371 obyvatel. Je to místo malebné bez zásahu průmyslu a s velmi čistým ovzduším. Je to klidné místo na Zemi. Lyžování na místním svahu, běžky, cyklistika, turistika, možné výlety po okolí Jeseníků. V okolí je lázeňské město Karlova Studánka, nejvyšší hora Praděd, Karlov, Malá Morávka a další části Hrubého Jeseníku. Dále město Bruntál, zámek Bruntál, místní rybník, bazén Karlova Studánka a vodní nádrž Slezská Harta.

Detail ubytování

Cena Hlavní sezóna * 1. * 31. * Objekt / týden * 30 000 Kč
Kapacita 23 osob
Počet ložnic 6 ložnic
Koupelny 2
WC 4
Internet internet - wifi
Domácí zvířata ANO - je povolené
Typ Chalupa
Využití Celoročně, Letní sezóna, Zimní sezóna, Mimosezóna, Víkendové pobyty, Silvestr, Vánoce, Velikonoce
Rekreační oblast Jeseníky a Oderské vrchy