Čokoládová a zlatá kuchyně- Le Bon

Zjistili jsme, pro koho je určená kuchyně na míru?

Zařizujete si novostavbu, nebo snad rekonstruujete koupený byt? Už jste se rozhodli, jakou kuchyni zvolíte? Bude to sériová výroba nebo kuchyně na míru?

Asi každému je jasné, že kuchyně z obchodních řetězců jsou cenově dostupnější záležitostí, přesto se kuchyně na míru vyplatí více!

Proč tomu tak je? Jednoduše splní vaše představy.

Kuchyne VIPP- Le BonKuchyne VIPP- Le Bon

Zdroj obrázku: lebon.cz

Kuchyně na míru není snobská, je nezbytná!

Kuchyň dělaná na zakázku je většinou žádanou u náročnějších klientů, kteří mají pocit, že sami výbavu svého bydlení nezvládnou. Kromě toho ve většině případů nejde o žádnou zbytečnost, nepotřebný výdaj, naopak o nezbytnost, jenž vede ke spokojenosti a pohodovému žití!

Kdy je kuchyně na míru jasnou volbou?

1. Klient si nevybral z nabídky hotových kuchyňských sestav

Je to i váš případ? Máte jasnou představu, jak by centrum domácnosti mělo vypadat a své požadavky v ukázkách hotových linek jste nemohli uspokojit? Kuchyně na míru Brno vám v tomto ohledu vyjdou vstříc. A co finance? Platí, že než být nespokojení v nové kuchyni, je lepší si něco málo připlatit za kuchyni na míru.

Tip! Český výrobce Le bon je známý pro svou unikátní řemeslnou i designovou práci, pod rukama zkušeného týmu vznikají neobyčejné linky, které budou odpovídat vašemu cenovému rozpočtu.

Kuchyně ze starého dubu- Le BonKuchyně ze starého dubu- Le Bon

Zdroj obrázku: lebon.cz

2. Klient bydlí v atypickém interiéru

Bydlíte v půdním bytě? Vlastníte malinkou garsonku? Máte uprostřed kuchyňského prostoru nosný sloup? V případě atypického bydlení je třeba pořídit atypicky řešený nábytek, kuchyně nevyjímaje.

Tip! Kreativní designéři a řemeslníci od Le Bon zvládnou vytvořit kuchyni do každého typického či netradičního prostoru. Každá nová zakázka je pro ně výzvou, s níž se rádi poperou a vytvoří neobyčejnou kuchyni!

3. Klient potřebuje speciální úpravu

Někdy to není jen o stylu, ale také o vlastních potřebách. Zdravotní stav může určovat, jak má být linka vysoká, nízká apod. Lidé upoutáni na invalidní vozík mají úplně jiný způsob vaření a fungování, proto se kuchyně musí přizpůsobit a moderní výrobce Le bon je i na specifické případy spolupráce připraven.

Modrobéžová kuchyň- Le BonModrobéžová kuchyň- Le Bon

Zdroj obrázku: lebon.cz

Zdroj náhledového obrázku: lebon.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *