Policové regály

Sestavte si regál online přímo na míru

Pocit, kdy se rozhlédnete po své dílně a zjistíte, že máte v jejím interiéru doslova chaos, je velmi nepříjemný. I proto je nejlepší se nepořádku jednou provždy zbavit. Jak? Nákupem kvalitního regálového systému. Těch je na trhu hned několik, a tak není od věci soustředit se na jejich správný výběr. Nejoptimálnější je přitom využití možnosti sestavení si vlastních regálů přímo na míru. Pokud nevíte jak, pak se začtěte do následujících řádků. Rádi vám poradíme.

Online návrhář vám pomůže

Sestavit si regál na míru není většinou vůbec jednoduché. Člověk má určité představy, které se ale většinou neshodují s realitou. Většina prodávaných regálů má totiž přesně dané rozměry, se kterými často není možné hnout. I proto je ideální zvolit regálový systém, který si navolíte přesně tak, jak vám to bude vyhovovat. Na webu regalnamiru.cz si takto můžete sestavit regály a police přesně tak, jak budete potřebovat. Ostatně přesvědčit se budete moci sami.

Sami si zvolíte přesnou regálovou sestavu

Vy sami si přímo navolíte rozměry regálu, který byste chtěli ve vaší dílně anebo garáži mít. Mezi nejdůležitější rozměry, jež si budete muset zadat, patří především výška hloubka konkrétního regálu. Dále jsou velmi důležitými parametry délka police a počet polic v jednotlivých sloupcích. Určitě bude zapotřebí zadat i celkovou nosnost police udávanou v kilogramech. Teprve potom vám bude zkompletována sestava dle vašich potřeb.

Rychlý systém dodávky

Pokud si objednáte konkrétní regály, bude vám celá souprava zabalena a následně dopravena až na místo určení. Bude v podstatě jedno, o jaký typ regálů a polic se bude jednat. Následně dojde už jen k doručení až na vámi určené místo. Sestavení regálů už potom bude doslova a do písmene hračkou. Vaše dílna bude díky němu vypadat úplně jinak- uklizeněji…

Zdroj náhledového obrázku: Regalsistem

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *