Dozastavy.cz

Půjčka se zástavou nemovitosti i movitého majetku

Chcete bydlet v novém a nemáte potřebnou finanční hotovost? Mrzutá situace. Nikoli ale neřešitelná. Bohatě totiž stačí, když si najdete spolehlivou finanční instituci, jež vám dokáže pomoct a půjčit potřebné peníze. V každém případě můžete na počátku zkusit některou z bank. Počítat ale budete muset s tím, že fakticky všechny vyžadují po svých potenciálních klientech maximální záruku spočívající v tom, že skutečně svým závazkům dostojí. Pokud tomu tak není, je třeba se obrátit na nebankovní sektor.

Dozastavy.cz nabízí půjčky / zástavy pro každého

Naším tipem je půjčka či zástava na Dozastavy.cz. Tento typ zástavy je určen prakticky komukoli, kdo momentálně potřebuje peníze. Nikdo se nebude ptát, jestli vaše jméno figuruje na některém z registrů dlužníků, anebo zdali disponujete pravidelným příjmem. Jste to pouze vy sami, kdo si rozhoduje o tom, kolik peněz si půjčí a za jakým účelem je využije. Společnost Dozastavy.cz nepotřebuje dokonce ani žádná další potvrzení, jako je tomu u standardních mikropůjček.

Dejte do zástavy nemovitost, vozidlo či luxusní hodinky a získejte peníze

Postup pro získání půjčky je jednoduchý, a to i proto, že se můžete obrátit na autozastavárnu Dozáastavy.cz a to po celé České republice. Ať už potřebujete peníze na cokoli, postačí, když si přímo domluvíte schůzku se zástupcem zmiňované společnosti. Na základě telefonátu ale funguje i mobilní zastavárna, takže specialista přijede přímo k vám a ocení váš majetek, a to zcela zdarma. Vy si pak zvolíte zástavu až do 85 % hodnoty zastavené věci.

Expresně vyřízená půjčka

Velkou výhodou této půjčky se zástavou, kterou autozastavárna Dozastavy.cz s centrální pobočkou Praha, avšak působící po celé ČR nabízí, je fakt, že peníze můžete mít hned na ruku během několika málo minut. Díky zástavě ihned nebude zapotřebí shánět žádného ručitele ani nic jiného, čím byste mohli ručit. Vše je samozřejmě diskrétní. Vy budete mimo jiné moci vaše auto i při zástavě dále používat anebo bude za ještě výhodnějších podmínek pro vás bezpečně zaparkováno u společnosti Dozastavy.cz, kde si ho budete moci kdykoliv opět vyplatit.

Zdroj náhledového obrázku: dozastavy.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *