44887-8679002

Plastové bedny s víkem mají v průmyslu multifunkční využití

Uskladnění různých věcí je velmi důležité. Mít pořádek v jakékoli výrobě představuje jakousi povinnost. Optimální je mít ve výrobě, případně skladovacích a jiných halách přepravky, do nichž všechno uložíte a následně případně přenesete i na jiné místo. My se v následujících řádcích zaměříme na kvalitní plastové bedny s víkem od společnosti Schoeller Allibert.

Multifunkční využití přepravek v zemědělství

Moderní plastové bedny se stoprocentně využijí v zemědělství. Optimální jsou nejrůznější perforované variace, jež umožní skladovanému ovoci nebo zelenině dýchat. Tím pádem pochopitelně nevznikají promáčkliny a jednotlivé kusy na sebe netlačí. Vydrží tak mnohem déle čerstvé. Vynikající jsou v této oblasti také IBC kontejnery na tekutiny. Jeden IBC kontejner pojme až 1000 litrů. Novinka na trhu Combo Excelsior je ideálním obalem také pro mezinárodní lodní dopravu. Zaručuje 100% bezpečnost a udržení kvality.

Zdroj obrázku: schoellerallibert.com

Automobilový průmysl a jiná průmyslová odvětví

Přeprava malých dílů je v automobilovém průmyslu nezbytná. Lze si ji nicméně co nejvíce ulehčit. Optimální volbu představují v tomto ohledu VDA-KLT přepravky a certifikovaná řada Galia. Ty jsou typické přizpůsobením právě automobilovému průmyslu. Jsou maximálně odolné, ale přitom skladné. Hodit se mohou také bytelné plastové přepravky s víkem nebo s integrovaným systémem pro uzamčení a maximální ochranu převáženého produktu. Určitě neuděláte krok vedle ani s originálním přepravním vozíkem.

Zdroj obrázku: schoellerallibert.com

Potravinářství

V potravinářském a nápojovém průmyslu je nezbytné vlastnit kvalitní certifikované přepravky pro kontakt s potravinami. Společnost Schoeller Allibert nabízí pestrou škálu nejrůznějších skládacích a stohovacích přepravek. Alternativ je hodně, nicméně u společnosti Schoeller Allibert si jistě vyberete.

Zdroj obrázku: schoellerallibert.com

Pro více informací navštivte jejich webové stránky www.schoellerallibert.com/cz.

Zdroj náhledového obrázku: schoellerallibert.com

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *