pagoda12

Párty stan – skvělý přístřešek pro každou venkovní akci

Druhá půlka srpna. Dětem pomalu končí prázdniny, léto se přehupuje do poslední etapy své nadvlády a hezkých slunečních dní už nás čeká jenom pár. Nejvyšší čas uspořádat poslední venkovní akci, co říkáte? Svatební veselku, grilovací párty, firemní večírek nebo třeba obecní hody. Ať už máte v plánu cokoliv, určitě vám přijde vhod párty stan. Poskytne přístřešek před případným deštěm, ochrání občerstvení nebo zvukovou aparaturu a zvýší prestiž celé akce.

Žádný drobeček

Párty stany nejsou žádným vrtkavým přístřeškem, který odnese každá větší bouřka nebo vichřice. Právě naopak. Stany od těch nejlepších dodavatelů sestávají z pevné (ale přesto lehké) duralové konstrukce a odolné textilie s nánosem PVC. Toto spojení zaručuje hned dvě věci najednou – extrémní stabilitu stanu v silném větru a nepromokavost pláště za silného deště. V případě nepřízně počasí se tak vaši hosté budou mít kam schovat.

Stavebnicová konstrukce

Nezáleží přitom na tom, kolik hostů na svou akci pozvete. Duralová konstrukce stanu se skládá jako stavebnice a umožňuje postavit stan o libovolné délce (klidně i několik desítek metrů). Pokud byste nevěděli, jak velký stan máte zvolit, vždy počítejte asi s 1 m2 na osobu a k tomu přičtěte pár desítek metrů na nábytek, aparaturu, stoly s občerstvením atp. Bude to potřeba.

Téměř jako v hotelu

Párty stany totiž nejsou žádnou holou plochou skrytou pod pláštěm. Můžete je perfektně vybavit. Dřevěnou podlahou nebo kobercem, nábytkem, osvětlením, přímotopy, obrazy a dalšími dekoracemi. Při troše kreativity dokážete vnitřní prostředí stanu zvelebit tak, že se zde vaši hosté budou cítit skoro jako v hotelu. Některé společnosti k pronájmu párty stanů navíc nabízí i cateringové služby, takže vám odpadne starost se zajišťováním občerstvení.

Párty stan si můžete buďto rovnou koupit nebo jenom pronajmout, což je v případě jednorázové akce určitě ta lepší varianta. V předem domluvený den přijedou pracovníci firmy a stan sestaví, po skončení akce jej zase demontují a odvezou. Vybírat můžete z několika různých variant stanů, nejoblíbenější jsou zahradní, svatební nebo VIP stany. Konečné rozhodnutí je na vás.

Zdroj náhledového obrázku: party-s-production.cz

Sdílet

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *