Párty stan modrý

Kvalitní party stany od Renegad.cz

Chystáte velkou zahradní oslavu, grilovačku, svatbu, nebo potřebujete na letní festival zajistit stan pro spoustu strávníků? Doporučujeme levné party stany od renegad.cz. Ty jsou zárukou kvality i přijatelné ceny. V nabídce najdete stany klasické i nůžkové různých velikostí a barev. Stačí si jen vybrat.

Z čeho se party stan skládá

Nejdřív si musíme party stany rozdělit na dva základní druhy. A to jsou party stany klasické a nůžkové. Každý typ má své výhody i nevýhody, proto záleží na vás, kterému dáte přednost.

Nůžkové stany se oproti klasickým snáze skládají/rozkládají i přemisťují. Jejich konstrukce funguje na principu harmoniky a k postavení stačí jediný pohyb. Hliníková konstrukce nůžkových stanů je robustní a díky tomu stabilnější než trubková konstrukce klasického stanu. Nevýhodou nůžkových party stanů je jejich vyšší cena. Pokud si však rádi připlatíte za kvalitní výrobek, který vám vydrží léta, je tento stan jasnou volbou.

Nůžkový párty stan

Zdroj obrázku: renegad.cz

Klasické párty stany na Renegad.cz jsou sice levnější, ale pro jejich stavbu potřebujete mnohem více času a šikovnosti. Ocelové trubky jsou sice očíslované, abyste věděli, která kam patří, ale ve změti trubek, kolínek a koncovek se můžete snadno ztratit. Nebojte, návod je součástí každého balení. Trubky jsou nalakované na bílou barvu. Klasické zahradní přístřešky jsou vhodné spíše pro vytvoření stínu, než do deště a větru.

Vyberte si svůj párty stan na Renegad.cz

Párty stan

Zdroj obrázku: renegad.cz

Střechy a bočnice obou typů zahradních altánů a stanů jsou vyrobené z polyesteru (střecha 180 g/m2, bočnice 160 g/m2 ) v kombinaci s PVC, které zajištuje voděodolnost a nepromokavost. U některých stanů je plátno z polyetylenu (110 g/m2), který je taktéž nepromokavý.

Bočnice jsou většinou opatřeny okny. Ne vždy jsou bočnice součástí balení, zároveň je možné je dokoupit zvlášť. V nabídce jsou bočnice pro klasické, nůžkové, profi stany i pro romantické kulaté pavilony.

Zdroj náhledového obrázku: renegad.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *