Certifikované zděné domy a dřevostavby na klíč se vyplatí

Chcete bydlet v novém a rozhodujete se pro firmu, která vám postaví váš vysněný dům přesně podle představ? Pokud ano, vsaďte na jistotu! Naším tipem je společnost Certifikované zděné domy a dřevostavby na klíč, s.r.o. nabízející jednak švýcarské zděné domy a jednak kanadské dřevostavby přímo na míru. V oblasti bydlení jde o zcela nový unikátní projekt. Představme si jej tedy podrobněji.

Zděný dům na klíč

Specialista s dlouholetými zkušenosti

Zmiňovaná společnost se může spolehnout na zkušeného stavbyvedoucího, který pracuje ve stavebnictví déle než 35 let a má za sebou spousty úspěšných projektů. Jmenovat bychom mohli například pětihvězdičkový hotel, učebnu výpočetní techniky ČVUT a v neposlední řadě přes 80 rodinných domů. Zárukou kvality jsou i mnohé certifikáty, jimiž byla firma oceněna. Jedná se o certifikace týkající se projektového řízení výstavby, nízkoenergetického provozu a vysoké kvality stavebních postupů. Zapomenout nemůžeme ani na prestižní kanadské ocenění Solid Wood Construction.

Vysoce kvalitní materiály samozřejmostí

Spolehlivé rodinné domy na klíč musí být postaveny z těch nejlepších materiálů. I proto je na hrubou stavbu využívána nízkoenergetická cihla Porotherm a spolehlivé izolační materiály. Základem střechy je pálená taška Tondach se zárukou 33 let.

Nízkoenergetická dřevostavba

Dům za cenu nájmu a spousta cenových akcí

Výbornou volbou je služba nazvaná Dům za cenu nájmu! Hypoteční úvěr můžete mít nastavený takovým způsobem, že vás nový dům na klíč bude stát měsíčně méně než standardní nájem. Společnost má ve svých řadách zkušeného bankéře s více než třicetiletými zkušenostmi. Mimo již zmiňované záruky na střechu jmenujme ještě 10 let na nosný systém stavby a speciální záruku all inclusive v době trvání 5 let. Pozoruhodná je i sleva 200 000 korun na luxusní podlahu, podlahové vytápění a luxusní typ koupelny Richter a Frenzl. Vy sami si zkrátka budete moci navolit všechny důležité součásti vašeho nového bydlení.

Veškeré typové projekty si můžete prohlédnout přímo na webu firmy anebo navštívit její sídla v obchodním centru Ocelářská v Praze či na Ulrichově náměstí v Hradci Králové. Informovat se můžete i na zákaznické lince 607 407 507.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

1 komentář

  1. Lenka Odpovědět

    Je skvělé vidět, že odkazujete na firmu domy-drevostavby-na-klic.cz, právě od nic máme náš dnešní domek a já mohu jen chválit. Firma s námi diskutovala vše a my dnes díky tomu bydlíme v domě, který je přesně podle našich představ. Rozhodně doporučuji!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *