Kuchyně Gabon

Jdete do nové kuchyně? Těchto 5 aspektů musíte brát v potaz

Uvažujete o nákupu nové kuchyně? Pak je určitě nezbytné řešit hned několik otázek, které jsou s tímto procesem spjaté. Vždyť se jedná o vcelku vysokou investici, již se vyplatí předem velmi dobře promyslet. My se v následujících řádcích zaměříme na 5 nejdůležitějších aspektů.

1. Na míru, nebo sektorová varianta?

Tuto otázku si položte hned na začátku. Jestliže nehodláte na kuchyni nijak výrazně šetřit, pak se vyplatí řešení na míru. Získáte kuchyni, která dokonale padne do dané místnosti, budou v ní rozčleněné jednotlivé zóny a příprava pokrmů se tady stane doslova hračkou. U sektorových kuchyní se ale také setkáte s velmi kvalitním provedením a především přijatelnou cenou.

Kuchyně Gabon

2. Barevná kombinace

Chtěli byste spíše extravagantnější kuchyni, nebo naopak spíše usedlou? Záleží pouze na vás samotných. Alternativ je poměrně hodně. Vcelku často se preferují černobílé variace. Pokud dáváte přednost spíše textuře dřeva, určitě najdete provedení, jež vám bude maximálně vyhovovat.

3. Funkční prvky

Víte, jak se budou otevírat jednotlivé skříňky? Promyslete si i takovéto zdánlivé detaily. Moderní kuchyně disponují třeba dvojitými výsuvy, efektivním tlumením nárazu při zavírání skříní, specifickými zásuvkami či kováním.

Kuchyně Gabon

4. A co spotřebiče?

Preferujete integrované kuchyňské spotřebiče? Potom musíte brát v potaz místo, jež je zapotřebí jim vytvořit. Mnohé z nich se také integrovat nedají. Typickým příkladem je velká americká lednička. Bude čelní panel myčky na nádobí na očích? I tento zdánlivý detail se vyplatí mít promyšlený.

5. Peníze až na prvním místě

Stanovte si rozpočet. Vědět, kolik můžete do kuchyně investovat, se vyplatí. Šetřit se dá třeba na absenci nejrůznějších funkcí spotřebičů, případně na značce kování a jiných záležitostech. Optimální je poradit se s odborníky a nechat si kuchyni vyrobit u nich. A kde tak učinit? Naším tipem jsou kuchyně Gabon.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *