Retro vypínače

Retro je IN – vsaďte na nadčasový design a vylaďte si vypínače do retro stylu

Dokonalý interiér tvoří detaily – nábytek vybíráme tak, aby ladil s barvou stěn, vybíráme doplňky, aby podtrhly styl interiéru. Některé prvky ale opomíjíme, protože je nepovažujeme za klíčové a jejich výběr pro nás není tak důležitý. Jedním z těchto prvků jsou i vypínače, na které bychom ale neměli zapomínat, protože je používáme každý den!

Vypínače a zásuvky jsou totiž nejen funkčními, ale zároveň i designovými prvky vašeho domova, které dotváří celkový dojem interiéru a jsou pomyslnou třešinkou na dortu. Významně ovlivní vzhled místnosti. Ne ke každému interiéru se hodí nejnovější módní trendy, je tedy třeba vybrat vypínač, který bude právě vašemu interiéru nejvíce slušet.

Pamatujete si na vypínače s otočným mechanismem a kličkou? Zlínská společnost OBZOR přišla s nápadem redesignovat tyto staré porcelánové vypínače do nového, luxusního stylu, které ocení hlavně příznivci starých časů nebo moderního minimalismu. Tyto vypínače se totiž vyjímají nejen v retro interiérech, ale i v industriálních loftových bytech. Skvěle doplní moderní minimalistické interiéry, které se vyznačují studenými barvami a čistými liniemi, vyniknou na odhalené cihlové zdi i pohledovém betonu. Inspirací pro řadu vypínačů a zásuvek RETRO byl původní baťovský design.

Retro vypínače

Zdroj obrázku: retrovypinac.cz

Do moderních prostor nebo loftů se nejvíce hodí betonové či porcelánové vypínače v nadčasové bíločerné kombinaci. Perfektně splynou s interiérem, ale zároveň mu dodají ten správný šmrnc. Své místo naleznou i ve venkovských staveních, na chalupách či chatách, v prvorepublikových vilách, a v interiérech v rustikálním, vintage nebo provensálském stylu. Vypínače z dřevěné kolekce pak potěší příznivce skandinávského designu.

Rámečky vypínačů jsou vyrobené z přírodních, kvalitních a dobře udržovatelných materiálů – ze dřeva nebo z keramiky (porcelánu). Vypínače z keramiky mohou být černé nebo bílé, dřevěné vypínače nabízejí hned několik odstínů. Kovové kličky, jakožto nejozdobnější prvek vypínače, si můžete vybrat ve třech různých tvarech a pyšní se buď patinou, nebo nadčasovou černou či bílou barvou. Jednoduše si tedy sestavíte vypínač, který přesně zapadne do vašeho bytu.

Retro vypínače

Zdroj obrázku: retrovypinac.cz

Vypínače RETRO jsou kvalitní, ekologické a bezpečné. Ke spínání využívají kvalitní strojky vačkových spínačů, které si v společnost sama vyrábí. Díky tomu se vypínače přizpůsobí i těm nejnáročnějším představám a požadavkům, jdou s dobou a stanou se třešničkou na dortu každého interiéru.

Pokud vám retro styl také učaroval, budete z kolekce luxusních vypínačů RETRO nadšení. Nadčasový design s prvky moderního minimalismu a původního baťovského designu zaručí, že váš interiér získá reprezentativní vzhled a vypínače budou ozdobou vašeho interiéru po dlouhá léta.

Retro vypínače

Zdroj obrázku: retrovypinac.cz

Pokud si však nejste zcela jistí, jestli se vypínače RETRO budou hodit právě do vašeho interiéru, užitečným pomocníkem pro vás bude online designér vypínačů, který vám v rozhodování o volbě vypínačů může pomoci. Pomocí návrháře si můžete nakombinovat jak řadu vypínače, tak barvu rámečku nebo krytky. Když pak nahrajete fotografii vlastního interiéru, ihned uvidíte, jak bude výsledná kombinace na vaší zdi vypadat a jestli se bude hodit k vašemu nábytku nebo barvě podlahy. Další inspiraci pak načerpáte v online katalogu se stovkami hotových kombinací. Zkuste si to i vy – je to snadné, a výsledek vás jistě inspiruje k budoucí proměně vašeho interiéru!

Retro vypínače

 

Zdroj obrázku: retrovypinac.cz

Zdroj náhledového obrázku: retrovypinac.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *