Energie

Zima nevysaje vaši peněženku: E.ON Rádce pomůže snížit spotřebu energií

Už doma topíte? S největší pravděpodobností je vaše odpověď kladná. Možná už máte obavy z toho, kolik zase budete muset za vytápění interiéru připlatit. I proto se vyplatí začít šetřit. To se ovšem lehko řekne. Kde začít? Přece na internetu. Stačí si najít a nezávazně vyzkoušet službu E.ON Rádce, která nabízí spousty užitečných tipů. V kategorii Chytrá domácnost se nachází spousta praktických rad, které vám mohou pomoct. Pomocí vyhledávače si budete moci cokoli ohledně úspory energie najít. K dispozici je v rámci služby také online poradce. My se v následujících řádcích zaměříme přímo na oblasti, v nichž vám E.ON Rádce dokáže pomoct.

Silně nehospodárné vytápění interiéru

Poměrně velká úspora energií souvisí zejména s neekonomickým vytápěním interiéru nemovitosti. Potíže mohou tkvět hned v několika oblastech. Jednou z typických příčin vysokých výdajů je starý kotel. Vysoké tepelné úniky bývají zaznamenávány také v případě nedostatečného zateplení pláště objektu. Stejně tak se vyplatí nechat si vyměnit stará okna a dveře za nová. Ušetřit tak lze i několik tisíc korun ročně.

E.ON Rádce

Zdroj obrázku: eon.cz

Buďte šetrní i v oblasti spotřeby elektřiny

Nebojte se a nastartujte efektivní ekonomický program z hlediska úspory elektřiny. Ne, skutečně nemusíte přestat svítit ve večerních hodinách! Optimální je především výměna žárovek. LED technologie je budoucnost a klasické vláknové wolframové žárovky by měly být co nejdříve minulostí. Pořizovací cena LEDek šla navíc hodně dolů, takže není nutné s výměnou otálet. Stejně tak se vyplatí sledovat energetické štítky na spotřebičích. Když nakupujete nové, hledejte označení A+++.

Energetičtí poradci najdou řešení na míru

Rozhodně se při úsporách není nezbytné nijak výrazně omezovat! Energetičtí poradci najdou řešení přímo pro vás. Provést mohou třeba analýzu energetické náročnosti domu. Pomohou vám třeba s úsporou vody anebo v dalších oblastech. Nevíte si rady v oblastech rekonstrukce a dotací? Nevadí! I s tímto si specialisté budou vědět rady! Jejich služby můžete využít osobně v Brně nebo Českých Budějovicích. Pokud to máte daleko, spojte se s nimi emailem (poradce@eon.cz) nebo telefonicky (800 773 344).

Zdroj náhledového obrázku: eon.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *