Okna

Zateplení oken je investicí, která se domácnosti za pár let vrátí

Chcete, aby váš dům byl hezký, a přitom plně funkční? Hledáte možnosti, jak ušetřit za stále rostoucí ceny energií? Máme pro vás řešení v podobě zateplení oken. Nejen, že se zbavíte nepříjemného chladu, ale v druhé polovině roku také zabráníte přehřívání interiéru.

Výměna izolačních skel přitom už významně změnila život nejedné domácnosti. Jakým způsobem?

Domácnosti se zateplenými okny mají totiž výrazně nižší výdaje na vytápění a ušetří i několik tisíc korun ročně. Pokud byly v domě okna, která se rosila, kondenzace vody vedla ke vzniku plísní a dalším nepříznivým vlivům rosení. Zateplená okna navíc lépe izolují a zvenku tudíž není slyšet hluk.

OknaZdroj obrázku Pixabay.com

Rosení oken a špatnou izolaci lze odstranit během chvíle

Rozhodli jste se, že chcete dát rosení oken a špatné izolaci jednou provždy sbohem? Přesklívání oken je jednoduché. Dejte na rady odborníka a vyberte si izolační dvojskla, trojskla nebo unikátní revoluční dvojskla s parametry trojskla.

Výměna skel se standardně odehrává ve vaší domácnosti (pokud se nejedná o památkovou zónu, kde se renovace oken provádí frézováním drážky pro vložení skla) a správná společnost po sobě nenechá nepořádek. Ve většině případů není třeba bourání a výměna trvá pouhých 20 minut.

Vyberte si společnost, která působí na trhu dlouho, má tisíce spokojených zákazníků a realizovala zakázky i ve vašem okolí. Hodně řeknou o společnosti zaměstnanci. Mělo by se jednat o opravdové odborníky, kteří s vámi budou rádi komunikovat a současně budou otevřeni vašim přáním a požadavkům.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *