Botník

Zaměřeno na botníky: Alternativ je hned několik

Díváte se do vlastní předsíně a pohled na několik starších skříněk a rozházené boty vás vcelku děsí? Pokud je vaše situace takováto, měli byste začít co nejdříve jednat. Není přitom zapotřebí plánovat nějaké složité přestavby. Bohatě postačí, když si pořídíte nový botník! Jaké alternativy se aktuálně nabízejí? Právě na to se zaměříme v následujících řádcích. Stejně tak doporučíme i prodejce tohoto sortimentu.

Sedací botník pro maximální pohodlí

Spojení dokonalé elegance a maximální funkčnosti. Přesně takto lze označit sedací botník. Jedná se v podstatě o skříňku, která se vyznačuje polstrováním na své horní části. Příchozí se na ni posadí a jednoduše si vyzuje boty bez zbytečného nepříjemného skákání na jedné noze nebo jiných nepřirozených pohybů. Především starší lidé si tento zdánlivý detail budou jistě pochvalovat.

Výklopný botník

Zdroj obrázku: dona-shop.cz

Prostorově úsporný výklopný botník

Jestliže máte k dispozici méně místa, nebojte se zvolit úzký výklopný botník. Ten se hodí právě to malých předsíní. Výklopný systém je velmi důmyslný a boty se uschovávají jednoduchým způsobem. Výklopné botníky tvoří elegantní a jednolitou součást předsíně.

Policové otevření skříňky na boty

Pokud chcete dát na obdiv vaše nejnovější značkové boty, vyplatí se nákup policového otevřeného botníku. Počítat byste ale u takovéto varianty měli s tím, že především uzavřenější boty budou za čas zapáchat a neobejdete se bez pravidelného větrání, případně vůně do bot.

Botník

Zdroj obrázku: dona-shop.cz

Závěsné botníky

Tradiční variantu pro uskladnění pantoflí představují závěsné botníky. Jsou velmi skladné a hodí se nejenom přímo do předsíně, ale i do jiných místností v interiéru.

Nákup lze realizovat jednoduše online

V minulosti bylo zvyklostí nakupovat veškerý nábytek v kamenné prodejně. Dnes už není problém tento sortiment nakupovat online. Podívejte se třeba do nabídky internetové galerie dona-shop.cz a přesvědčte se sami.

Zdroj náhledového obrázku: dona-shop.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *