Truhlářství Marek

Nábytek na míru je pro každého, kdo si rád dělá věci po svém

Jsou lidé, kteří se za každé situace přizpůsobí. Na opačné straně barikády stojí mnohem náročnější skupina. Ta se nehodlá smířit s kompromisy a vyžaduje vždy řešení dle individuálních požadavků. Jak to souvisí s nábytkem? Méně nároční volí sériovou výrobu, fajnšmekři výrobu na míru. Ale nenechte se mýlit, protože nábytek na míru je dobrou v podstatě pro každého. Jaké jsou jeho skutečné výhody a proč byste asi ho měli také pořídit?

Když hraje prim cena

Zařídit bydlení není otázkou pár korun. Kuchyňská linka, postele, skříně a další věci stojí minimálně desítky tisíc korun a je naprosto přirozené, že většina lidí hledá způsob, jak za nábytek ušetřit. Přesto se většinou vyplatí poptat truhláře, neboť cena nábytku na míru nemusí výrazně převýšit cenu sériově vyráběného sortimentu. V praxi hraje roli především kvalita materiálu – ten se na konečné částce podílí největší měrou.

Truhlářství Marek

Vzhledem k tomu, že si nábytek pořizujete na mnoho let – dost možná i desítek let, byste neměli zbytečně šetřit na kvalitě. Nábytek z nekvalitního materiálu logicky nevydrží ani zdaleka tak dlouho jako robustní výrobky. Na první pohled dražší, ale kvalitnější nábytek na míru, tak může vyjít mnohem levněji než často obměňovaný nekvalitní nábytek.

Výhody jsou zjevné

Vraťme se však obecným výhodám zakázkové výroby. Truhlářství vám vyrobí nábytek přesně dle vašich instrukcí. Pokud máte problémy s nedostatkem místa, pomocí nábytku na míru je vyřešíte. Zároveň si „nadiktujete“ požadavky na designové zpracování a nebudete se muset podřizovat něčemu, co neodpovídá vašemu vkusu.

Truhlářství Marek

Zajímá vás, jak vypadá moderní a cenově dostupný nábytek na míru? Podívejte se na reference známého truhlářství Marek Praha a budete mít jasno.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *