Zakrývací plachty

Zakrývací plachty si ve vaší domácnosti místo stoprocentně najdou

Drtivá většina věcí, které máte v domácnosti, nesnese stálou vlhkost. Není se čemu divit! Voda se dřevem a jinými dalšími materiály dokáže doslova a do písmene divy. Především v prostoru zahrady mnohým z nás chybí dostatek krytých prostor, kam bychom mohli například dříví na otop, nebo zahradní pomůcky schovat. Stavba nového přístřešku je logicky velmi nákladnou záležitostí, a tak není od věci vsadit na kvalitní zakrývací plachty. Ano, slovo kvalitní je třeba vyzdvihnout. Mnohé firmy totiž prodávají levné druhy plachet, jež nejsou schopny vydržet. I proto vám představíme sortiment firmy Štěpáník vyznačující se maximální výdrží a spolehlivostí.

Velký žár ani mráz nevadí…

Zmiňovaná společnost nabízí zakrývací vysoce odolné zakrývací plachty, jejichž základem je tkaný polyetylen, a to v nejrůznějších velikostech. Ať už potřebujete zakrýt právě dřevo, zahradní stroje či jakékoli jiné pomůcky, ochráníte je tímto způsobem dokonale. Plachty jsou totiž schopny bez jakýchkoli obtíží přečkat extrémní horka až do teploty 60 stupňů Celsia a také velké mrazy do -40 stupňů Celsia. Problém jim nedělá ani působení zásad a kyselin. Velkou výhodou je i jejich pohodlné poskládání v případě, že je již nepotřebujete. Opatřeny jsou i zdvojeným okrajovým lemem s oky, jimiž je možné provléct provázek a plachtu stáhnout dle potřeby. Vybrat si můžete jak standardizované modely, tak i provedení na míru.

Nabídka specializovaných plachet

Pro zakrytí většího prostoru se vyplatí použít speciální velké vagónové plachty. Ochránit mohou jak materiál právě ve vagónech, tak například na korbách nákladních vozů. Pro zakrytí osobního automobilu je vhodné zvolit přímo autoplachty, jež jsou vybaveny speciálními otvory pro zpětná zrcátka a je možné je za pomocí gum stáhnout, aby na jakémkoli vozu perfektně seděly.

Zajistěte si potřebné soukromí

Máte okolo své zahrady převážně drátěné ploty a potřebujete zajistit, aby na vás sousedi a kolemjdoucí neviděli. Sázení živých plotů je zbytečně zdlouhavé a náročné. Proto se vyplatí kvalitní stínící sítě na ploty ze sortimentu zmiňované společnosti. Stíní až z 90 %, takže budete mít jistotu dokonalého soukromí.

Stínící plachty

Zdroj obrázku: peplachty.cz

Zdroj náhledového obrázku: peplachty.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *