Mixér smoothie

Jak vybrat mixér smoothie

Zdravý životní styl je dnes prioritou mnohých z nás a souvisí s ním bezesporu i mixování čerstvého ovoce a zeleniny do koktejlů. Potřebujete k němu kvalitní Smoothie mixer na ovoce. Výběr je v současnosti poměrně velký, nicméně zvolit ten správný přístroj nemusí být vůbec jednoduché. I proto se přímo soustředíme na to, podle jakých kritérií postupovat, abyste vybrali ten nejvýkonnější za co nejvýhodnější cenu.

Vysoký příkon a otáčky jako priorita

Když vybíráte mixér na smoothie, měl by být na prvním místě vysoký výkon. Zejména některé druhy zeleniny mohou být velmi tuhé a ne každý přístroj by si s nimi dokázal poradit. Zejména mrkev, anebo jakékoli mražené ovoce mohou představovat pro některé modely doslova konečnou stanici. Důležitá je i schopnost mixéru smíchat maximálně hustou konzistenci tvarohu, jogurtů a jiných poměrně hustých tekutin. Optimální je příkon přístroje okolo 300 W a otáčky někde mezi 17000 až 26 000 za minutu.

Design a pohodlné ovládání

Vzhled je pro smoothie mixer je také velmi důležitý. Optimální je, když není mixér příliš velký a lze jej sehnat v několika zajímavých barevných provedeních. Mnohem důležitější než celkový design je ale bezesporu ovladatelnost daného přístroje. Mělo by jít pohodlně manipulovat se všemi jeho součástmi. Výborný je také LCD displej, který dokáže zobrazit programy a mnohé další vlastnosti přístroje.

Praktické vlastnosti

Se samotným pohodovým ovládáním souvisí mimo jiné také další praktické doplňky a jiné důležité věci. Pokud je součástí celého balení více přenosných lahví se zajímavým designem, určitě to není od věci. Mnohdy bývá součástí setu i kniha se zajímavými recepty vztahujícími se právě k fungování samotného přístroje s různými přísadami. Čím více bonusů v balení bude, tím pochopitelně lépe pro vás…

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *