Garážová vrata Lomax

Sázka na jistotu: Garážová vrata Lomax

Uvažujete o výměně stávajících garážových vrat, anebo stavíte a potřebujete zcela nový model? V tom případě je zapotřebí vybrat co nejkvalitnější a nejspolehlivější vrata. I proto se vyplatí vsadit na jedničku mezi výrobci garážových vrat na trhu, kterou je společnost Lomax. Právě na její nabídku se soustředíme mnohem podrobněji.

Garážová vrata Lomax

Typ vrat? Dle vašeho přání…

Doby, kdy byla k dispozici pouze jedna jediná garážová vrata, jsou již dávno pryč! Naštěstí! Lomax totiž nabízí 4 základní varianty, které uvádíme přehledně v následujících odrážkách i s jejich základními charakteristikami. O jaká vrata se tedy jedná?

–          posuvná (Ideální pro garáže s nízkým stropem.)

–          sekční (Nejoblíbenější typ, který se zasouvá pod strop.)

–          rolovací (Díky rolovacímu mechanismu dokážou ušetřit prostor.)

–          dvoukřídlá (Nestárnoucí klasika. Jen musíte otvírat manuálně pomocí kliky.)

V portfoliu Lomaxu figurují pochopitelně i průmyslová vrata, jež jsou určena primárně pro firemní provozy a nejrůznější veřejné instituce.

Garážová vrata Lomax

Přímo na míru s odbornou montáží

Velmi důležité je mít kvalitní vrata přímo na míru. S Lomaxem se nebudete muset přizpůsobovat vy, ale vrata se přesně integrují do stavebního otvoru. V jejich ceně je započítána také montáž odbornými techniky, kteří mají s touto činností dlouholeté zkušenosti. Jisti si můžete být i stoprocentní kvalitou veškerých typů díky nejmodernějším metodám výroby. Dekor je na materiál nanášen ještě dříve, než je vyroben panel. Barvu si určitě doladíte některým z 2 500 odstínů. Na vratová křídla se vztahuje záruka v době trvání 10 let.

Venkovní rolety Lomax

Lomax nabízí i stínící techniku a dveře

Vybrat si u zmiňované společnosti můžete i stínící techniku. K dispozici jsou moderní venkovní rolety, jež zajistí nejen stín, ale i zvýšené bezpečí a dokonalé odhlučnění. Volit lze i žaluzie, sítě proti hmyzu anebo pohony pro brány.

Stačí se jen podívat na http://www.lomax.cz/!

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *