Garážová vrata Lomax

Sázka na jistotu: Garážová vrata Lomax

Uvažujete o výměně stávajících garážových vrat, anebo stavíte a potřebujete zcela nový model? V tom případě je zapotřebí vybrat co nejkvalitnější a nejspolehlivější vrata. I proto se vyplatí vsadit na jedničku mezi výrobci garážových vrat na trhu, kterou je společnost Lomax. Právě na její nabídku se soustředíme mnohem podrobněji.

Garážová vrata Lomax

Zdroj obrázku: lomax.cz

Typ vrat? Dle vašeho přání…

Doby, kdy byla k dispozici pouze jedna jediná garážová vrata, jsou již dávno pryč! Naštěstí! Lomax totiž nabízí 4 základní varianty, které uvádíme přehledně v následujících odrážkách i s jejich základními charakteristikami. O jaká vrata se tedy jedná?

–          posuvná (Ideální pro garáže s nízkým stropem.)

–          sekční (Nejoblíbenější typ, který se zasouvá pod strop.)

–          rolovací (Díky rolovacímu mechanismu dokážou ušetřit prostor.)

–          dvoukřídlá (Nestárnoucí klasika. Jen musíte otvírat manuálně pomocí kliky.)

V portfoliu Lomaxu figurují pochopitelně i průmyslová vrata, jež jsou určena primárně pro firemní provozy a nejrůznější veřejné instituce.

Garážová vrata Lomax

Zdroj obrázku: lomax.cz

Přímo na míru s odbornou montáží

Velmi důležité je mít kvalitní vrata přímo na míru. S Lomaxem se nebudete muset přizpůsobovat vy, ale vrata se přesně integrují do stavebního otvoru. V jejich ceně je započítána také montáž odbornými techniky, kteří mají s touto činností dlouholeté zkušenosti. Jisti si můžete být i stoprocentní kvalitou veškerých typů díky nejmodernějším metodám výroby. Dekor je na materiál nanášen ještě dříve, než je vyroben panel. Barvu si určitě doladíte některým z 2 500 odstínů. Na vratová křídla se vztahuje záruka v době trvání 10 let.

Venkovní rolety Lomax

Zdroj obrázku: lomax.cz

Lomax nabízí i stínící techniku a dveře

Vybrat si u zmiňované společnosti můžete i stínící techniku. K dispozici jsou moderní venkovní rolety, jež zajistí nejen stín, ale i zvýšené bezpečí a dokonalé odhlučnění. Volit lze i žaluzie, sítě proti hmyzu anebo pohony pro brány.

Stačí se jen podívat na http://www.lomax.cz/!

Zdroj náhledového obrázku: lomax.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *