Inteligentní bydlení

Inteligentní dům: Pohodové bydlení bez starostí

Kdo by si nepřál žít v krásném luxusním domě, který nabízí maximální komfort? Pravděpodobně každý, nicméně mnozí z nás si myslí, že by je to stálo obrovské finanční prostředky a výsledek by nebyl dle očekávání. Je to škoda, jelikož systém inteligentního domu či bytu dokáže doslova divy. Nevěříte, představíme vám chytré bydlení mnohem podrobněji a poukážeme na jeho hlavní přednosti.

Ovládací panel inteligentního bydlení

Vysoká energetické úspora

Jednu z hlavních předností, jíž se může chytrý dům pochlubit, představuje energetická úspornost. Není se čemu divit, jelikož jako majitelé nebudete muset bojovat s termostatem a snažit se najít optimální teplotu v interiéru. Stačí pouze přepnout potřebný mód na dálkovém ovladači a vše se nastaví dle dispozic daného objektu. Ovládat budete moci nastavení teploty v každé místnosti zvlášť, takže máte mnohem větší manévrovací prostor a otevřenou cestu k úspoře.

Inteligentní bydlení exteriér

Maximální komfort ovládání

Moderní inteligentní dům je ale ještě důmyslnější, a to díky dálkovému ovládání. Pokud například odjedete mimo dům na dovolenou, případně kamkoli jinam, stačí pouze zmáčknout jedno jediné tlačítko, anebo systém nastavit pomocí počítače, tabletu či mobilního telefonu připojeného k internetu. Automaticky se reguluje teplota, sklopí rolety, případně se vypnou určité spotřebiče a odpojí přívod plynu a vody. Než se vydáte na cestu zpět, tepelný komfort si zajistíte třeba pouhým dotekem v mobilní aplikaci.

Loxone

Bydlíte ve starším domě? Nevadí!

Pořídit si inteligentní systém Loxone můžete klidně i do stávajícího interiéru! Vše je totiž možné řešit bezdrátově. Důmyslný systém Miniserver GO představuje malou krabičku napojenou přímo na počítačovou síť. V kombinaci s bezdrátovými hlavicemi budete moci vytápění ovládat i na dálku.

Informovat se podrobněji o chytrém bydlení můžete u společnosti Smart Concept Home s.r.o. nabízející konzultace zdarma. Dozvíte se více nejen o výhodách chytrého bydlení, ale i o cenách a možnostech realizace.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *