Rolety Univers

Látkové rolety pro optimální zastínění interiéru

Ochrana interiéru před slunečním světlem a nadměrným horkem je v létě jakousi samozřejmostí. Řešit ji lze hned několika způsoby. Většinou se sice podaří pořídit si zastínění, které je funkční, nicméně vzhled některých žaluzií je doslova tristní a celkový design interiéru díky němu trpí. I proto se vyplatí vsadit na kvalitní látkové rolety, jež v sobě snoubí moderní vizáž se všemi důležitými funkčními prvky. My se soustředíme na produkty z nabídky společnosti Univers mající v této oblasti dlouholeté zkušenosti.

Textilní rolety do oken

Přesně podle vašich představ

Jestliže potřebujete interiérové stínění přímo na míru, společnost Univers vám dodá spolehlivé látkové rolety v mnoha variantách. Látky jsou ručně vyšívané a dokážou skvěle utlumit sluneční svit nejen v rodinných domech, ale i v komerčních prostorách, firemních objektech anebo vzdělávacích či zdravotnických zařízeních. Rolety na okna je možné volit i ve venkovní hliníkové podobě. Záleží pouze na vás a vašich požadavcích. Jaké jsou tedy jednotlivé typy látkových rolet?

Textilní rolety do oken polootevřené

Model Alexa pro komerční využití

Jestliže potřebujete efektivní zastínění pro komerční využití, vyplatí se rolety Alexa. Díky svým poměrně prostorným rozměrům se dokážou bez problémů přizpůsobit i vcelku velkým prostorám. Ukotvit je lze do stěny, popřípadě do stropu za pomocí bočních držáků vyráběných buď v bílé barvě, nebo v eloxu. Ovládání lze volit manuální, nebo pohodlnější elektrické. Podobě jsou na to i předokenní rolety. České Budějovice a jiná města budiž dokladem toho, že mnohým budovám mohou dokonale slušet.

Textilní rolety do oken zavřené

Stylová roleta Corado

Zajímavou volbou do interiéru rodinných domů a bytů je volně visící roleta bez krycího mechanismu Corado. Disponuje pohodlným navíjením pomocí samoaretačního řetízku. Plastové komponenty si mohou zájemci volit v různobarevném provedení. Hliníkový profil látku optimálně napne. Ať už jste odkudkoli, můžete si se spolehnout na jakékoli rolety na okna. Plzeň, Ostrava a prakticky všechna města v ČR jsou pro společnost Univers dostupná. Vybrat si budete moci i spousty jiných modelů dle vašich představ.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

1 komentář

  1. Honza Odpovědět

    Doporučuji se podívat i na látkové rolety od Isotry, viz zaluzie24.eu/interierove-rolety. Není nad kvalitní stínění, mnohem lepší, než žaluzie.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *