Rolety Univers

Látkové rolety pro optimální zastínění interiéru

Ochrana interiéru před slunečním světlem a nadměrným horkem je v létě jakousi samozřejmostí. Řešit ji lze hned několika způsoby. Většinou se sice podaří pořídit si zastínění, které je funkční, nicméně vzhled některých žaluzií je doslova tristní a celkový design interiéru díky němu trpí. I proto se vyplatí vsadit na kvalitní látkové rolety, jež v sobě snoubí moderní vizáž se všemi důležitými funkčními prvky. My se soustředíme na produkty z nabídky společnosti Univers mající v této oblasti dlouholeté zkušenosti.

Textilní rolety do oken

Zdroj obrázku: univers.cz

Přesně podle vašich představ

Jestliže potřebujete interiérové stínění přímo na míru, společnost Univers vám dodá spolehlivé látkové rolety v mnoha variantách. Látky jsou ručně vyšívané a dokážou skvěle utlumit sluneční svit nejen v rodinných domech, ale i v komerčních prostorách, firemních objektech anebo vzdělávacích či zdravotnických zařízeních. Rolety na okna je možné volit i ve venkovní hliníkové podobě. Záleží pouze na vás a vašich požadavcích. Jaké jsou tedy jednotlivé typy látkových rolet?

Textilní rolety do oken polootevřené

Zdroj obrázku: univers.cz

Model Alexa pro komerční využití

Jestliže potřebujete efektivní zastínění pro komerční využití, vyplatí se rolety Alexa. Díky svým poměrně prostorným rozměrům se dokážou bez problémů přizpůsobit i vcelku velkým prostorám. Ukotvit je lze do stěny, popřípadě do stropu za pomocí bočních držáků vyráběných buď v bílé barvě, nebo v eloxu. Ovládání lze volit manuální, nebo pohodlnější elektrické. Podobě jsou na to i předokenní rolety. České Budějovice a jiná města budiž dokladem toho, že mnohým budovám mohou dokonale slušet.

Textilní rolety do oken zavřené

Zdroj obrázku: univers.cz

Stylová roleta Corado

Zajímavou volbou do interiéru rodinných domů a bytů je volně visící roleta bez krycího mechanismu Corado. Disponuje pohodlným navíjením pomocí samoaretačního řetízku. Plastové komponenty si mohou zájemci volit v různobarevném provedení. Hliníkový profil látku optimálně napne. Ať už jste odkudkoli, můžete si se spolehnout na jakékoli rolety na okna. Plzeň, Ostrava a prakticky všechna města v ČR jsou pro společnost Univers dostupná. Vybrat si budete moci i spousty jiných modelů dle vašich představ.

Zdroj náhledového obrázku: univers.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

1 komentář

  1. Honza Odpovědět

    Doporučuji se podívat i na látkové rolety od Isotry, viz zaluzie24.eu/interierove-rolety. Není nad kvalitní stínění, mnohem lepší, než žaluzie.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *