Nástěnné hodiny

Vybíráme hodiny do obývacího pokoje

Obývací pokoj představuje ústřední místnost jakéhokoli interiéru. Bezesporu si zaslouží moderní doplňky schopné dokonale oživit jeho interiér. Klasiku představují zejména obrazy a také nástěnné tapety. Zapomenout bychom neměli ani na nástěnné hodiny, jež jsou schopny dokonale zmodernizovat jakékoli vnitřní prostory obývacího pokoje. Pokud nevíte, kolik je hodin, pomohou vám samozřejmě i s rychlou identifikací časových údajů. Jak tedy mohou nástěnné hodiny do obývacího pokoje vypadat?

Starožitné hodiny už nejsou in

Mnozí lidé volili dříve spíše starožitné hodiny, které se vyznačovaly jakýmsi rustikálním původem a motivy, jež souvisely s dobou dávno minulou. Pravda je taková, že rustikální motivy nevypadají zle, nicméně již zavánějí spíše tím, co bylo a jakákoli nadčasovost pomalu, ale jistě mizí. I hodiny vyrobené z masivního dřeva nejsou nijak výrazně skvostné a je lepší se jejich pořizování vyhnout.

Hezké netradiční novotvary

Moderní nástěnné hodiny do obývacího pokoje se mohu vyznačovat nejrůznějšími novotvary. Klasiku představují zejména modely nepravidelného tvarového provedení. Jejich vzhled a samotná nepravidelnost zaujmou již na první pohled a vy budete mít vevnitř opravdu zajímavý model, který e může vyznačovat klidně i výstředními nebo usedlými barvami. Záleží už na vkusu každého majitele dané nemovitosti.

Nástěnné hodiny jako tapeta

Určitě není od věci upozornit i na hodiny, které jsou v podstatě tapetou na zeď, a jejich chod zajišťuje menší diaprojektor. Vypadají doslova náramně. Jejich pořizovací cena je pochopitelně díky projekci poněkud vyšší, nicméně i přesto se vyplatí na ně vsadit. K dispozici jsou také v nejrůznějších provedeních a není tak problém přizpůsobit je dokonale interiéru obývacího pokoje, v němž se budou nacházet.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *