Stírací mapa

Vyzdobte svůj byt stírací mapou na zeď

Hledáte neotřelou dekoraci na stěnu v předsíni, v obýváku nebo do dětského pokoje? Krásné stírací mapy v mnoha provedeních nadchnou vás i každou návštěvu. Které políčko setřete jako první?

Mapy světa, ČR i alpských cyklotras

Originální mapa na zeď může mít podobu celého světa, Evropy, České republiky, ale i alpských vrcholků či cyklotras. Oblíbené jsou zejména mezi cestovateli a dětmi – vždy, když navštíví novou destinaci, setřou určené políčko i na stírací mapě. Podobá se to seškrabávání zlatavé vrstvy na losech, v tomto případě ale radost získáte vždy.

Jedinečný dárek pro sebe i pro přátele

Stírací mapy se prodávají v mnoha dekorech a barevných provedeních, vyjímají se tak v každé domácnosti. Přepravní společnost vám mapu na zeď doručí v pevném tubusu, takže se velmi hodí i jako dárek, spolu se zvlášť zakoupeným rámem udělá plakát jistě radost každému dobrodruhovi – a samozřejmě dětem – ty se nejvíce těší na okamžik seškrábání a na navštívení všech míst na mapě.

Radost z objevování

Stírací mapa na zeď, úžasná dekorace i originální dárek, vykouzlí úsměv každému. Podle velikosti, formátu a provedení ji seženete v cenových relacích od zhruba 500 do 1 500 Kč. Záleží tedy jen na vašem vkusu – vyberte si mapu, která se bude hodit na stěnu pokoje a odkrývejte políčka s radostí.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *