Vypínače, které ničí viry i bakterie

01_vypinac

Není pochyb o tom, že stále ještě probíhající globální pandemie koronaviru změnila nákupní chování soukromých i firemních zákazníků prakticky ve všech ohledech. Zvýšené pozornosti se nyní dostává především nejrůznějším prostředkům zajišťujícím hygienické a zdravé prostředí. Mezi ty patří i vypínače s antibakteriální povrchovou úpravou.

Antibakteriální vypínače

Je starou známou pravdou, že právě na místech, kterých se dotýkají ruce vícero lidí, je koncentrace virů či baterií vůbec nejvyšší. Může jít o výtahová tlačítka, klávesnice veřejných počítačů, nebo právě vypínače. Platí to samozřejmě především pro prostory, kde se pohybuje velké množství lidí jako jsou školy, nemocnice, úřady apod. Do jisté míry se to ale týká i domácího prostředí. A pokud je možno omezit riziko přenosu nákazy mezi členy rodiny prostřednictvím vypínače, navíc při velmi nízkých nákladech, proč to neudělat?

Antibakteriální povrchová úprava souvisí s přítomností iontů stříbra, které spolehlivě zahubí viry, bakterie či plísně. Na trhu jsou antibakteriální vypínače celé řady výrobců a je o ně čím dál tím větší zájem nejen ze strany komerčních nebo veřejných subjektů, ale i domácností.

02_vypinac

Foto: Pixabay

Vypínače hygienické, ekologické i estetické

Vypínač je zdánlivá maličkost, která však dotváří celkovou atmosféru interiéru a vyplatí se věnovat mu podle toho pozornost. Nejrůznější tvary, barvy nebo právě speciální povrchová úprava jsou věci, které dělají z obyčejného vypínače důležitou součást domácnosti.

V poslední době je hodně akcentováno i hledisko ekologické. A ani v tomto ohledu výrobci vypínačů nezahálejí. Sehnat tak lze vypínače z materiálů maximálně šetrných k životnímu prostředí.

Nepodceňujte proto výběr vypínače a zvolte pro svůj byt takový, který vám přinese největší přidanou hodnotu a bude skutečnou ozdobou vašeho domova. A to samé platí i pro další předměty běžné spotřeby, rozmáhají se šetrné kryty na mobilní telefony, taktéž s antibakteriální úpravou apod.

Náhledové foto: Pixabay

Stylové bydlení je skvělé. Vím o něm hodně a chci se o to podělit.