Plastová okna

Vybíráte servis dveří a oken? Berte v potaz tyto aspekty

Máte pocit, že okna vašeho domu netěsní, případně se špatně otvírají a zavírají? Možná nejde jen o zdání, ale tvrdou realitu. Ostatně po několika letech se nelze divit, že už okna a dveře nebudou sloužit stejně jako na počátku, když jste si je pořizovali. Na místě je kvalitní servis. Najít si ale spolehlivou společnost, která vyřeší servis a opravy oken rychle a efektivně, není vůbec jednoduché. Na trhu se takovýchto firem nachází spousta, a ne všechny dokážou nabídnout komplexní služby. Podle čeho poznáte takovou firmu, jež stojí za to?

Zajistí servis jakýchkoli oken a dveří

Už jste se setkali s techniky, kteří vám řekli, že okna a dveře řešit nebudou, jelikož jste si je zakoupili jinde? Spolehliví specialisté by tuto skutečnost řešit vůbec neměli. Rozhodně se nenechejte odbýt ani strohým jednáním a minimální sdílností zaměstnanců té či oné firmy. Vysvětlení, jak se starat o okna a dveře, by vám také měli podat vstřícně a podrobně. Samozřejmostí musí být záruční i pozáruční servis. Žaluzie a sítě proti hmyzu jsou součástí oken, postarat se o ně musí také. Sítí se týká také oprava dveří.

Plastová oknaPlastová okna: Zdroj obrázku oknaminks.cz

O co všechno se technici tradičně starají

Náplň práce techniků společnosti nabízející servis dveří a oken by měla být opravdu různorodá. Zajistit by měli činnosti, jako jsou například:

  • kompletní oprava oken,
  • celkové seřízení dveří,
  • promazání a následné seřízení okenních rámů,
  • celková či částečná výměna skla,
  • výměny těsnění,
  • opravy rozbitých sítí proti hmyzu,
  • opravy klik, kování a dalších částí oken i dveří,
  • a mnohé další.

Plastová okna

Plastová okna: Zdroj obrázku oknaminks.cz

Vsaďte na specialisty

Naším tipem pro komplexní servis dveří a oken je společnost OKNA MINKS. Ta má ve zmiňovaném oboru dlouholeté zkušenosti a dokáže si poradit s jakýmikoli potížemi. Mimo jiné nabízí i kompletní dodávky oken a dveří za výhodné ceny. Přesvědčit se můžete na www.oknaminks.cz.

Plastová okna: Zdroj náhledového obrázku oknaminks.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *