Šatní skříně

Vybíráte šatní skříň? Máme pro vás tři zajímavé tipy

Když se řekne šatní skříň, mnohým z nás se vybaví jakýsi povinný kus nábytku mající své místo v ložnici nebo předsíni. Je to škoda, protože na trhu se nachází spousta zajímavých modelů, které dokážou i z nudné místnosti vykouzlit prostor, kam se budete velmi rádi vracet. Právě proto se v následujících řádcích podíváme na tři modely šatních skříní, jež nabízí známý prodejce Dona-shop.cz. V pohodlí domova si právě na těchto stránkách můžete listovat a vyhledávat různé druhy nábytku. Pojďme ale na námi vybrané modely.

Šatní skříň 204 cm s posuvnými dveřmi Gustos 1

Naším prvním tipem je šatní skříň s posuvnými dveřmi spadající do zajímavé řady systémového nábytku Gustos. Zaujmout dokáže určitě už jen barevným provedením dub sonoma nebo dub čokoláda. Základem tohoto nábytku je vysoce jakostní lamino. Středně zhuštěné dřevovláknité MDF desky jsou navíc opatřeny specifickou melaminovou dekorativní fólií. Šířka této šatní skříně činí 204 cm, výška 200 cm a hloubka 64 cm.

Šatní skříň 204 cm s posuvnými dveřmi Gustos 1

Zdroj obrázku: dona-shop.cz

Šatní skříň Martin se šířkou 231 cm

Poměrně velká pětidvéřová šatní skříň Martin o šířce 231 cm dokáže pojmout velké množství oděvů. Velmi efektivně je rozdělena na celkem 3 sektory. Dva jsou vybaveny šatními tyčemi a jeden důmyslně ukrývá police, jejichž služeb jistě oceníte. Uprostřed celého kompletu se leskne velké zrcadlo. Barevně je vyvedena v odstínu dub sonoma / černý mat.

Šatní skříň Martin se šířkou 231 cm

Zdroj obrázku: dona-shop.cz

Šatní skříň s posuvnými dveřmi se skleněným vzorem a šířkou 133 cm

Tato 133 cm široká šatní skříň se vyznačuje především typickým černým korpusem a graficky zdobenými dveřmi. Základem jejího korpusu je dřevovláknitá deska DeCor Econatura se specifickou strukturou Protect Pro+, jež prodlouží životnost této skříně do šatny. Samozřejmostí je také přítomnost ABS hrany odolné vůči mechanickému poškození. Kolejnice jsou součástí spolehlivého švýcarského vodícího systému Gambetti.

Zdroj náhledového obrázku: dona-shop.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *