Vyberte si stylové sprchové dveře

Sprcha představuje nedílnou součást každé koupelny. Její vzhled je tak pro celkový charakter této místnosti doslova rozhodující. Nejvíce na očích jsou přitom sprchové dveře. Ty lze volit v celé řadě zajímavých variant. Jednat se může například o posuvnou variantu, otvírací dveře, anebo o mechanismus shrnovací či zalamovací. Vše se pochopitelně odvíjí od celkového prostoru koupelny. Ne všechny koupelnové dveře se ale vyznačují vysokou kvalitou v kombinaci s nízkou cenou. Naším tipem jsou sprchové dveře Hopa vyznačující se celou řadou výhod, jež si v následujících řádcích přehledně popíšeme. Stejně tak poukážeme i na některé konkrétní modely a na možnost jejich výhodného nákupu.

Kvalita za skvělou cenu

Jestliže chcete koupit opravdu kvalitní sprchové dveře, pak je značka Hopa vynikající volbou. U společnosti WellMall s.r.o. si budete moci koupit různé modely dle vašeho výběru. Ceny jsou zde nastaveny nejníže v celé České republice. Se slevou se můžete dostat až na 57%. Pokud si konkrétní typ dveří vyberete, můžete je mít fakticky ihned doma. Veškeré modely jsou skladem připravené k odeslání ihned.

Dveře do niky Vitoria Hopa

Výbornou volbou do jakékoli koupelny jsou prakticky a designově povedené dveře Vitoria Hopa. Dveřní panty u nich dokonale nahrazuje otočný sloupek. Kout je tak maximálně stabilní. Bezpečnostní čiré sklo o celkové tloušťce 5 mm je opatřeno technologií Cleaner, která dokáže do značné míry zamezit usazování bakterií a nečistot. Údržba je tak mnohem jednodušší. Díky absenci prahové lišty je kout bezbariérový.

Vitoria HopaVitoria Hopa

Elche Frost Hopa

Jestliže hledáte elegantní prakticky skleněné dveře do sprchy, pak jsou výbornou volbou Elche Frost Hopa. Disponují bezpečnostním sklem Frost a vysoce kvalitními ložiskovými pojezdy. Velmi luxusní vzhled navíc ještě zvýrazní chromové madlo. Koupit si tyto dveře můžete v pravém i levém provedení.

Elche FrostElche Frost Hopa

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *