Venkovní rolety

Výběr venkovních rolet: Co rozhoduje?

Sluníčka s přicházejícím jarem stále přibývá a v letním období se mu budeme chtít vyhnout ještě častěji. Možností se nabízí hned několik. Interiér dokážou velmi efektivně zastínit kvalitní vnitřní či venkovní žaluzie anebo rolety. Právě na jejich výběr se budeme soustředit podrobně. Pokusíme se poradit, podle jakých kritérií je zapotřebí jednotlivé modely vybírat. Doporučíme také kvalitní značkové varianty, na něž se budete moci spolehnout.

Tradiční typ zastínění

Moderní venkovní rolety patří mezi tradiční druh zastínění, který dokáže ochránit jak před přebytečným horkem, tak i před velkým množstvím světla. Díky hliníkovým a plastovým lamelám je vytvořen dokonalý pancíř, který nepropustí do interiéru v případě potřeby nic. Když budete chtít, můžete je srolovat přímo do boxu a nebudou vůbec na očích. Pomocí ručního či elektrického ovládání tak učiníte naprosto jednoduše. Barevné odstíny můžete vybírat dle libosti podle ladění fasády.

3 základní typy rolet

Určitě byste si měli rozmyslet, jaký druh venkovních rolet zvolíte. Existují v podstatě tři základní modely. U rekonstrukcí či už postavených domů se volí rolety s přiznaným boxem, jenž je viditelný na první pohled, nicméně vzhledově vypadá hezky. Jeho barvu můžete přizpůsobit odstínu fasády. Do nových domů jsou vhodné hlavně podmítkové nebo integrované rolety do stavebních překladů. Celý systém se tak při srolování pohodlně vleze do ukrytého pouzdra a není vidět.

Volte značkovou kvalitu

Pokud nakupujete markýzy, žaluzie anebo rolety, vsaďte na ověřenou kvalitu. Výbornou volbou jsou modely od společnosti Climax, které se vyznačují následujícími výhodami.

–          jejich základem jsou špičkové značkové komponenty Alukon

–          záruka v době trvání 4 let

–          maximálně široký sortiment barev a typů

–          jednoduchá dostupnost v široké síti prodejen

–          expresní doba dodání

Zdroj náhledového obrázku: climax.xz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *