Rezidence V Mezihoří

Pohodové bydlení v Praze: Rezidence V Mezihoří

Nové byt v Praze jsou dnes k dispozici v nejrůznějších podobách. Vybírat si lze jak velké prostorné ateliérové bydlení, tak i menší garsonky určené pro singles. Záleží pouze na možnostech konkrétních lidí a tak na tom, jaký životní prostor potřebují. Pokud nevíte, v které části Prahy se usadit, poradíme vám. Naším tipem je Rezidence v Mezihoří, které se nachází ve velmi klidném prostředí. Vybrat si zde můžete byt přesně podle vašich představ.

Unikátní projekt

Rezidence V Mezihoří představuje zcela unikátní projekt, který se vyznačuje zejména netradičním architektonickým zpracováním. Skládá se totiž z celkem třech vzájemně propojených budov. V celém komplexu se nachází celkem 138 bytových jednotek. Volit je možné jak nejmenší dispozice 1+kk, tak i velké 4+kk v Praze na prodej, které již nabídnou mnohem větší porci prostoru. K bytům patří mimo jiné i malé zahrádky, sklepy a v neposlední řadě také balkony, popřípadě prostornější terasy. Jejich celková plocha činí až 100 m2. Své auto si mohou rezidenti schovat do garáže.

Rezidence V Mezihoří

I pro náročnou klientelu

Nové bydlení si mohu vybírat i nároční klienti. Není problém nechat sloučit dvě i více bytových jednotek do jedné a vytvořit tak maximální životní prostor. Moderní nové byty v Praze v takovýchto rozměrech jsou velmi oblíbené. Dostatečné soukromí zajistí i fakt, že jsou budovy postavené ve tvaru písmene U. Celý objekt je otevřen směrem na jih, což je optimální z hlediska dostatečného přísunu světla a tepla.

Vynikající lokalita

Bytový komplex se nachází ve velmi klidném prostředí městského obvodu Praha 8. Krásné byty Libeň v tomto provedení jsou výhodné i díky skvělé občanské vybavenosti této části hlavního města. V dosahu je jednak centrum města dosažitelné za pomocí metra a jednak i obchodní centra a školská a vzdělávací zařízení.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *