PPR trubky

PPR trubky a jejich využití v domácnosti

Plastové potrubí je v současné době hodně oblíbené a najde si své místo prakticky všude v domácnosti. Co se týká představení PPR trubek, jedná se o označení anglického výrazu polypropylen random. Mnohdy jsou označovány jako PP-R trubky. Sehnat se v současné době dají za velmi solidní finanční prostředky, a to v jakémkoli provedení. Podívejme se na ně tedy mnohem podrobněji.

Možnosti využití PPR trubek

PPR trubky mají multifunkční využití.  Nejčastěji je najdeme jako nedílnou součástí rozvodů studené a teplé vody v interiéru a také v exteriéru. Jednat se může jak o vodu pitnou, tak i o užitkovou. Velkou výhodou PPR trubky je její minimální pořizovací cena v kombinaci s vysokou pevností a mechanickou odolností. Bez problémů ji tak můžete zapracovat do podlahového systému rozvodů anebo kdekoli jinde mimo interiéru vašeho domu. Vynikající jsou i jako součást vzduchotechniky a své místo si najdou i v průmyslu či v zemědělské výrobě.

Hlavní výhody PPR trubek

PPR trubky nabízejí spousty nesporných výhod oproti jiným typům. V první řadě je třeba jmenovat maximální výdrž, která se datuje až na 50 let a více. Vynikající jsou i minimální ztráty tlaku a dokonalé schopnosti minimalizace hluku. Jeho redukce je v mnohých oblastech velmi důležitá. Typické jsou i nízkou tepelnou vodivostí a minimální pořizovací cenou. Samozřejmostí je logicky zdravotní nezávadnost. Pokud uvažujete o realizaci rozvodů, není lepší volby.

Vybírejte si jakékoli kusy

K dispozici jsou pochopitelně jak klasické kusy v různých délkách, tak i PPR kolena anebo nátrubky či další komponenty. Zapomenout nelze ani na kulové kohouty a na jiné redukce či rozbočovače. Zapomenout nelze ani ne speciální kroužky pro svařování a další sortiment, díky kterému si vytvoříte potrubí dle vašeho přání.

Pro více informací se podívejte na www.georgefischer.cz.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *