washing-machine-943363_1280

Naše tipy na předem plněné nejlevnější pračky

Jestliže uvažujete o nákupu nové pračky, vyplatí se vsadit na některý z kvalitních modelů. Vyhovují-li vám spíše předem plněné pračky, vyberte si některý z modelů, který je vysoce kvalitní a dá se sehnat za zajímavé peníze. I proto vám v následujících řádcích nabízíme přehled některých známých praček. Pokud chcete vidět, které automatické pračky levně nakoupit, máte jedinečnou šanci. Podívejte se tedy na následující typy praček.

ECG EWF 1051 MA

Tato předem plněná pračka s celkovou kapacitou 5 kg prádla. Model je řazen do úsporné energetické třídy A+ a k dispozici budete mít celkem 15 programů pro praní. Samozřejmostí budou i dvě volitelné funkce zajišťující efektivní vyprání prádla prakticky jakéhokoli druhu. ECG EWF 1051 MA je modelem s velmi jednoduchým a intuitivním ovládáním. Vybrat si například budete moci z programů, jako jsou EKO praní anebo rychlé či studené praní určené na velmi rychlou přepírku jemně znečištěných věcí. Systém pračky disponuje i kontrolou množství pěny a dalšími vymoženostmi.

ECG EWF 1051 MAECG EWF 1051 MA

Zdroj obrázku: srovname.cz

BEKO EV 6102

Chcete-li mít doma pračku, která bez problémů zvládne i 6 kg prádla, stojí za to vybrat si model BEKO EV 6102. Jedná se o volně stojící typ pračky s pracím výkonem A. Maximální počet otáček je u tohoto modelu stanoven na 1000. Pračka je řazena do energetické úsporné třídy A+ a nabízí podobně jako předchozí modely značky ECG celkem 15 programů pro praní. Využít budete moci mimo jiné i odloženého startu a dalších standardních funkcí.

BEKO EV 6102BEKO EV 6102

Zdroj obrázku: srovname.cz

INDESIT IWSC 51051 C

Podobné vlastnosti, jako již zmiňované pračky má i INDESIT IWSC 51051 C. Tato pračka se navíc vyznačuje skvělým programem určeným pro praní velmi choulostivých látek a oděvů z vlny. Šetrný program je schopen nabídnout maximum otáček stanovené na 27, které bez problémů pomůže vyprat jakékoli náchylné látky bez rizika poničení.  

INDESIT IWSC 51051 CINDESIT IWSC 51051 C

Zdroj obrázku: srovname.cz

Zdroj náhledového obrázku: srovname.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *