Party stan Brimo

Výběr kvalitního párty stanu

Zima se pomalu, ale jistě chýlí ke svému konci a je třeba začít pomýšlet na letní sezonu. K té patří samozřejmě spousta radovánek, ovšem za předpokladu, že jste dokonale vybavení. Myslet je třeba zejména na zastřešení a zastínění prostoru, kde budete trávit svůj volný čas. Pokud nemáte pevnou pergolu, případně jiné posezení, rozhodně se vyplatí vsadit na party stan. Právě tato jednoduchá konstrukce dokáže ochránit před sluncem a také i před mírným deštěm. Jak ovšem poznat zahradní party stan, který je opravdu kvalitní? Minimálně podle těchto 3 aspektů.

Pevná ocelová konstrukce

V první řadě se zaměřte na konstrukci stanu. Ta musí být maximálně pevná, jelikož stan musí odolat i silnějšímu větru. Je nepředstavitelné, že by v některém z momentů uletěl. Důležitá je jednak jakost oceli a jednak maximální pevnost spojů. Každý díl silnostěnných profilů by měl být vyměnitelný. V případě, že dojde k jeho poškození, bude oprava naprosto expresní a levnou záležitostí. Povrch konstrukce musí být ještě chráněn práškovou barvou.

Efektivní systém zajištění a rychlá stavba

Moderní automatické zajištění konstrukce by mělo napomoct k rychlému skládání a rozkládání stanu. Odblokovat konstrukci musí jít jednoduchým a krátkým tahem. Stavba stanu by měla být velmi rychlá. Skládací párty stany mohou sloužit i na různých promo akcích a veletrzích, kde je tento aspekt nadmíru důležitý.

Party stan Brimo

Zdroj obrázku: brimo.cz

Vysoce kvalitní plachta

Velmi důležitou součástí zahradního party stanu je bezesporu kvalitní polyesterová plachta. Ta musí být jednak pevná a jednak také UV stabilní. Nějaké blednutí v důsledku slunečního svitu nepřipadá v úvahu. Ideální je, když se bude jednat o dvouvrstvou pogumovanou plachtu, můžete si být jistí, že něco vydrží. Samozřejmostí je i její snadná omyvatelnost.

A jakou značku party či promo stanů volit? Naším tipem je společnost Brimo nabízející spousty různých modelů kvalitních party stanů.

Zdroj náhledového obrázku: brimo.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *