Rekonstrukce ploché střechy

Rekonstrukce ploché střechy: Proč se vyplatí vsadit na specialisty?

Ploché střechy jsou dnes součástí mnoha objektů a počítá se s nimi i u mnohých novostaveb. Důvodů pro jejich realizaci by se jistě našlo více. Patří k nim především rychlost stavebních prací, ekonomické hledisko a třeba také zajímavé ekologické řešení. V každém případě by měla plochou střechu rekonstruovat či kompletně postavit profesionální společnost. Naším tipem jsou AHF Stavby s.r.o. Proč byste se měli spolehnout právě na tuto firmu? Nepřestávejte číst, prozradíme vám to.

Několik zcela bezplatných služeb

Zatím se pouze rozhodujete, zdali skutečně plochu střechu budete rekonstruovat či stavět? Nevíte, které firmy využít? U zmiňované společnosti AHF Stavby s.r.o. se můžete spolehnout na precizní provedení osobní prohlídky zástupcem firmy včetně zaměření. Následně se stanovuje návrh technologie, jenž se váže na samotné rekonstrukce střech. Pokud disponujete jako stavebník vlastní projektovou dokumentací, vychází se pochopitelně z ní. Když je vše hotovo, vyhotoví vám bezplatně cenovou nabídku. I na jejím základě se budete rozhodovat.

Široké portfolio nabízených prací

Zmiňovaná společnost nabízí spousty služeb. V případě potřeby vám vypracují projektovou dokumentaci a vykomunikují vše potřebné s úřady. Nakonec zajistí samozřejmě i povolení k realizaci samotné rekonstrukce či stavby. Zapomenout nelze ani na vypracování posudků, případně řešení terénních prací a energetického auditu. Líbí se vám elegantní zelené střechy? Pak není problém zvolit si i tuto inovativní alternativu. Maximální kvalita a dlouhá životnost jsou zaručeny.

Rekonstrukce ploché střechy

Zdroj obrázku: ahf.cz

Vysoká kvalita materiálů a maximální spolehlivost

Samozřejmě se u této společnosti můžete spolehnout na vysokou kvalitu prací i používaných materiálů. Třeba takové hydroizolační fólie typu EVA, EPDM, PVC či TPO mají skvělé dilatační vlastnosti. Firma spolupracuje s mnohými předními dodavateli, jako jsou Fatra, Dektrade či Sika. To samé platí i pro zateplení ploché střechy či úpravu teras.

Zdroj náhledového obrázku: ahf.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *