osvětlení domu

Venkovní světelná vánoční výzdoba

Venkovní osvětlení domů na Vánoce se stává doslova módní hit. Jestliže zkrátka nemáte váš dům zvenku ozdobený, pak nejste in. Možností k osvětlení domu máme několik. Většinou se tak děje za asistence klasického LED osvětlení, které je ideální jak z hlediska svého tvaru, tak i z pohledu ekonomičnosti svícení. Vždyť LED žárovka má minimální spotřebu elektrické energie. I když budou světelné řetězy svítit počas celého dne, v každém případě nedojde k tomu, že by byly účty za elektřinu nějak abnormálně zvýšeny. Zaměřme se tedy hlavně na to, kde je ideální vánoční světelnou výzdobu dát.

Olemování balkónů

Jakousi klasiku dneška představuje olemování balkónů světelnými řetězy. Pokud disponujete více balkóny, tak se můžete spolehnout i na synchronizaci několika barevných řetězů zároveň. Ta je schopna dodat vašemu domu opravdu zajímavý design. Mnohé inspirace vánoční výzdoba nabízí především v Americe. Tady je ale zapotřebí dát si pozor na maximálně přeplácané prostředí plné svítících Santa Clausů a sobů. Ti do našich podmínek prostě a jednoduše nepatří! V zemi, kde je tradiční kapr a betlém, se červený starý pán míjí účinkem…

Vánoční výzdoba podbití střechy

Pokud je váš rodinný dům typově bungalov, pak můžete perfektně vyzdobit podbití. Na to stačí jen opravdu dlouhý světelný řetěz, který olemuje kompletně celý domek. Ve večerních hodinách tato výzdoba vypadá skutečně perfektně. Ideální je volit jednobarevnou výzdobu třeba v podobě jednoduchý bílých světélek. Pokud se u oken vánoční výzdoba zvolí také v bílé barvě, pak bude dům maximálně esteticky sladěný. Pestrobarevné vyzdobení celého obvodu je mnohdy vrcholem nevkusu.

Různé podoby LED řetězů

Budete-li kupovat světelné řetězy, pak je ideální volit nejen podle délky řetězu a jeho celkové ceny, ale také podle tvaru světýlek. Je vcelku zbytečné volit nějak velká výrazná světla. Menší světélka jsou schopna vytvořit maximálně příjemnou atmosféru, která vás v každém případě zaujme již na první pohled. Mimo jiné, jen obyčejnému truhlíku vánoční výzdoba pomocí LED světýlek také bude slušet a nebude vás stát nějak horentní sumy.
Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *