origami-stars-1150021-m

Výroba vánoční dekorace

Jestliže chcete mít ve své domácnosti skutečně krásné dekorace, které jinde k dispozici v žádném případě nejsou, pak je ideální si tyto dekorace vyrobit svépomocí. K dispozici je pochopitelně celá řada různých materiálů, které vypadají maximálně krásně, a bylo by škoda jich nevyužít. Podívejme se tedy na takové tři možnosti, které jsou absolutně jednoduché. Takovéto vánoční dekorace zvládne vyrobit i malé dítě. Ostatně právě se svým potomkem byste se o výrobu vánoční dekorace mohli podělit…

Papírová hvězda

Jakousi vánoční klasikou je výroba vánoční papírové hvězdy. Jestliže chcete mít hvězdu v nekomplikované podobě, pak stačí pouze vzít papír ve formátu A4 a ustříhnout z něj čtverec. Ten pak přeložíte na polovinu. Následně to samé opakujete s již přeloženým čtvercem a pak i tento čtverec přeložíte tak, aby vám vznikl trojúhelník. Pokud toto všechno máte, můžete začít vystřihovat různé ornamenty. Následně po dostříhání čtverce vše rozbalíte a vznikne vám hezká papírová vánoční hvězda se vším všudy. Hezké jsou i hvězdy origami.

Vánoční svícen

Chcete-li mít na vánoční tabuli opravdu hezký střed, pak je ideální volit svícen. Samozřejmě vlastnoručně vyrobený. Koupit můžete jakékoli součásti. Ideální je kroužek z polystyrenu, do kterého se zapíchnou větvičky a také další součásti, jako jsou hřebíček a svíčky. Jestliže chcete mít ještě jednodušší svícen, tak můžete klidně použít obyčejné jablko, do kterého si napícháte větvičky a samozřejmě svíčku. Jablko navíc krásně váš interiér provoní.

Vánoční výzdoba oken

Jestliže chcete mít váš dům se vším všudy ve vánočním hábitu, pak je ideální volit vánoční dekorace přímo na okna. Stačí k tomu jen sprej určený na stříkání oken a skleněných ploch. Vhodné je vyrobit si z papíru i vlastní šablony. Ty zajistí maximální přesnost a pohodu při tvoření dekorace.
Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *