Úklid

Úklid i ostrahu objektu se vyplatí nechat na profesionálech

Vlastníte firemní areál anebo bytový dům? Pak zcela jistě víte, kolik práce je s jeho ostrahou i uklízením. Hlídat jej ve dne i v noci vlastními silami je v podstatě nemyslitelné. To samé platí také o pravidelných úklidových službách. Nájemníci se na všem podílejí velmi neradi a mít na to vlastní zaměstnance je maximálně neekonomické. Právě z toho důvodu se vyplatí najmout si profesionály, kteří se o vše postarají. Naším tipem je společnost HONDL GLOBAL SERVICES, a.s. působící na trhu již od roku 1998. V čem tkví její hlavní přednosti?

Precizní pravidelný i občasný úklid

V každém objektu je nezbytné pravidelně řešit některé úklidové činnosti. Na mysli máme především zametání a stírání podlahových ploch. To samé platí i o utírání prachu z parapetů a jiných míst, kde se standardně drží. Zapomenout nelze ani na vynášení odpadkových košů a výměnu hygienických prostředků na toaletách. Především ve firemních objektech jde o nezbytnost. Zapomenout nelze ani na speciální a generální úklid. Ten pojímá hloubkové čištění interiéru, mytí oken a jiné specifické činnosti.

Komplexní ostraha objektů

S profesionálně řešenou ostrahou objektů u zmiňované firmy není třeba mít strach z vniknutí nežádoucích osob ani z jiných nepříjemností. Takto řešená ostraha objektů zahrnuje implementaci kamerového systému, který bude důmyslně propojen. Samozřejmostí je i zřízení recepce a evidence osob i vozidel, jež do daného areálu vstupují či vjíždějí. Služby pojímají i obsluhu telefonní ústředny, případně ohlašovny požáru.

Široké spektrum služeb

Společnost HGS je členem České asociace úklidu a čištění (CAC) a také sdružení European Federation of Cleaning Industries. Její služby jsou poskytovány v souladu s normami ISO 9001, ISO 14001 či ISO 27001. Obrátit se na ni mohou jak majitelé bytových domů, tak i firmy. Zpravidla ale poskytují úklidové služby třeba i obchodním domům, vzdělávacím institucím a jiným organizacím.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *