U které společnosti volit satelitní přijímač?

Sezení u televize sice není zrovna zdravou záležitostí, nicméně pokud se chce člověk odreagovat tímto způsobem, má jedinečnou šanci. Když už máme kvalitní televizor, je vhodné zvolit některou společnost provozující satelitní služby. V současné době je těchto společností poměrně hodně a je jenom na nás, kterou z nich si vybereme. I proto je ideální podívat se na služby konkrétního zprostředkovatele a pak si vybrat tu, která je vám k libosti. Shrňme si tedy informace o tom, jaké programy doma vlastně můžeme mít…

Skylink cz jako největší zprostředkovatel

Asi nejvíce oblíbený je u uživatelů Skylink cz. Jedná se o zprostředkovatele satelitního příjmu, který nabízí celou řadu balíčků. Skylink cz zákaznická podpora je velká a není problém se zaregistrovat na internetu a plně využívat všech akcí a služeb této společnosti. Z přehledu balíčků bych určitě vyzdvihl Flexi 7, který umožní libovolný výběr z kanálů za 249 korun měsíčně. Jinak je možné volit ale i další balíčky. Na své si bohužel nepřijdou milovníci anglické Premier League, jelikož Skylink nedisponuje kanály s právy na anglický fotbal.

Digi Tv

Další alternativou je společnost Digi. Pokud si prohlížíte satelitní komplety, tak rozhodně není od věci nechat si vybavit domácnost od této společnosti. U této společnosti je k dispozici celkem 55 kanálů. Cena za měsíc činí u Digi celkem 260 korun. Milovníci anglické kopané si najdou to své na Digi Sportu, který pravidelně zápasy nejvyšší soutěže na britských ostrovech nabízí.

Další provozovatelé tv kanálů

Pokud chcete, tak si můžete vybrat ještě i s dalších provozovatelů kanálů, mezi které se řadí například společnost UPC. Ta poskytuje i internetové připojení a další služby. Zapomenout nelze ani na operátory v čele s O2 poskytující mnohé zajímavé kanály. Možností je zkrátka hodně, nicméně vše stojí peníze. Optimální je sledovat momentální akce, které mohou vaší peněžence ulehčit.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *