Tři důvody, proč si k Vánocům přát robotický vysavač

robotický vysavač

Vánoce jsou za rohem a vy možná přemýšlíte, co byste si chtěli na Štědrý den rozbalit pod ozdobeným stromečkem. Čím jsme starší, tím více upouštíme od rozmarných přání a naopak dáváme přednost něčemu praktickému. Pokud nevíte, co si přát od Ježíška, proč ne třeba robotický vysavač?

Tři důvody, proč robotický vysavač stojí za to

Ještě než nad tím mávnete rukou s myšlenkou, že je to jen další krám do domácnosti, přečtěte si hned o třech pádných důvodech, které vás přesvědčí o tom, že pomocník v podobě robotického vysavače doma rozhodně není k zahození. Při jeho pořízení nemůžete nic ztratit, ba naopak jedině získat!robotický vysavačFoto: Pexels

Šetří váš čas

Vysávání nepatří mezi nejoblíbenější činnosti, přesto se k němu několikrát do týdne musíme přemluvit. Co když vám řekneme, že byt o rozloze 90 metrů čtverečních vysajete cca za jednu hodinu? A když budete vysávat třeba 2-3x do týdne, což je pro udržení pořádku ideální, pak už to máte 3 hodinky týdně, 12 hodin za měsíc a 144 hodin za rok. A to rozhodně není málo. Robotický vysavač tuhle práci udělá za vás a všechen tento čas vám ušetří.

Zbaví vás hluku

Také už vám vaše drahá polovička nebo třeba děti vyčetly, že je vysáváním rušíte? Nebo možná i vy zažíváte nepohodlí, když někdo doma vezme vysavač do ruky. CO si budeme povídat – klasické vysavače nejsou zrovna nejtiššími společníky. Oproti tomu je robotický vysavač klidný parťák, protože na rozdíl od ručních vysavačů nevydává hluk o síle 80 decibelů, ale domácnost uklidí relativně potichu. Už vás tak vysávání nikdy rušit nebude.

Nezabere moc místa

Vyjme již zmíněných výhod v podobě úspory vašeho času a také minimálního hluku je tu ještě jeden benefit, který vám robotický vysavač: úspora místa. Pokud třeba žijete v malém bytě, pak jste možná řešili otázku, kam uložit vysavač, který není zrovna nejúspornější. Mnoho lidí často hledá pro vysavač místo, nemají-li k dispozici prostornou komoru. Robotický vysavač zabere jen minimum místa. Můžete ho strčit pod sedačku v obýváku nebo třeba pod postel v ložnici.

Zdroj: https://www.bydlimekvalitne.cz/5-duvodu-proc-si-poridit-roboticky-vysavac

Náhledové foto: Pexels

Bydlení a zahrada mě baví. Ráda se podělím o své zkušenosti.