Tradiční dřevěné prvky v interiéru: Vsaďte na originalitu

Jídelní stůl

Budeme-li hledat nejoblíbenější materiál používaný jak v interiéru, tak i v exteriéru, narazíme na dřevo. Ano, je to právě masivní dřevo, které se vyznačuje vysokou pevnosti, elegancí a ekologickým původem. Volit je možné ze spousty zajímavých dekorů, které určitě stojí za to. My se v následujících řádcích podíváme mnohem podrobněji na některé zajímavé dřevěné prvky, které rozhodně stojí minimálně za zvážení. Nezapomeneme ani na společnost, jež se výrobou a instalací dřevěných věcí do interiéru zabývá.

Jídelní stůl z masivu

Každá rodina by se měla pravidelně scházet u bytelného a velkého jídelního stolu. Vybrat si ten správný nemusí být vůbec náročné. Je třeba mít ale v hlavě hned několik aspektů. V první řadě je zapotřebí volit optimální konstrukci a správné nohy. Mohou být samozřejmě také dřevěné, nicméně využívá se také kovu. A povrchová úprava? Hladká, rustikální, česaná, nebo nějaká jiná? Všechny jídelní stoly z masivu jsou originály.

Jídelní stůl

Jídelní stůl z masivu: Zdroj obrázku truhlarstvi-bohemia.cz

Jídelní stůl

Netradiční jídelní stůl z masivu: Zdroj obrázku truhlarstvi-bohemia.cz

Unikátní dřevěné schody

Libí se vám dřevěné schody? Aby ne! Nemusí se jednat o dřevěný komplet. Hodně oblíbené jsou třeba jen dřevěné nášlapy na schody. V kombinaci s kovem nebo sklem či laminátem vypadají perfektně. Ideální volbou pro takovéto prvky jsou určitě tvrdé dřeviny typu dubu nebo buku. Volit je možné ale i borovici či smrk. Zapomenout nelze určitě ani na dřevěná madla a další komponenty neotřelého vzhledu.

Dřevěné schody

Dřevěné schody: Zdroj obrázku truhlarstvi-bohemia.cz

Dřevěné schody

Dřevěné schody: Zdroj obrázku truhlarstvi-bohemia.cz

Elegantní vestavěné skříně

Výbornou volbu představují také vestavěné skříně na míru. Ty se hodí především na chodbu nebo do ložnice. Dokážou skvěle ušetřit prostor. Uvnitř bývají velmi důmyslně členěné, takže pojmout spousty věcí. Hodně dobré jsou také modely s velkým zrcadlem.

Vestavěné skříně

Vestavěné skříně: Zdroj obrázku truhlarstvi-bohemia.cz

Vestavěné skříně

Vestavěné skříně: Zdroj obrázku truhlarstvi-bohemia.cz

Vše musí být zpracováno na míru

Přesně tak, u dřevěného masivního nábytku stojí za to spolehnout se na specialisty. Ti s vámi vše zkonzultuje, přesně zaměří prostor, vyrobí nábytek na míru a následně ho zkompletují. Získáte tak vše od A až po Z. Vsadit můžete třeba na společnost Truhlářství Bohemia.

Jídelní stůl z masivu: Zdroj náhledového obrázku truhlarstvi-bohemia.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.