Tepelná čerpadla nabízejí maximální úsporu při vytápění

Výdaje za vytápění interiéru jsou v mnohých domácnostech skutečně vysoké. Ideální je tak najít takovou alternativu vytápění, která je schopna ušetřit co možná nejvíce peněz. Vynikající možnosti úspory na vytápění nabízí tepelná čerpadla. Jako zdroj tepla jsou maximálně úsporná. Z 1 kW příkonu elektřiny jsou schopna tepelná čerpadla vyrobit až 4 kW tepelné energie! Výbornou volbou jsou tepelná čerpadla z nabídky společnosti Klima Rapid. Ta nabízí komplexní služby v oblasti teplených čerpadel. Buďme ale konkrétnější a podívejme se na značky tepelných čerpadel, jež figurují v nabídce této společnosti.

Spolehlivá tepelná čerpadla Panasonic Aquarea

Tato tepelná čerpadla fungují na principu vzduch-voda. Jsou schopna efektivně využít energii pocházející z venkovního vzduchu. V podobě vody jsou pak tato tepelná čerpadla schopna efektivně vyhřát kompletně celý dům. Vybrat si můžete hned ze dvou základních provedení tepelného čerpadla Panasonic Aquarea. Jedná se o systém Split, který je dělený, a o systém Monoblok. Druhý jmenovaný disponuje pouze venkovní jednotkou, zatímco Split systém má jednotky dvě- venkovní i vnitřní.

Tepelná čerpadla Panasonic Aquarea

Tepelná čerpadla značky Midea

Nabídka tepelných čerpadel značky Midea se vztahuje jak na tepelná čerpadla vzduch-vzduch, tak i na tepelná čerpadla vzduch- voda. Oba dva druhy tepelných čerpadel této značky se vyznačují vysokou kvalitou a důležitá pro ně je i ekologie samotného vytápění, jež je stoprocentní. Vybrat si lze tepelná čerpadla Midea až do celkového výkonu 16 kW.

TP - Split systém (dělený)

Tepelná čerpadla Daikin Altherma

Vysoce účinná tepelná čerpadla Daikin Altherma si je možné vybrat jak v nízkoteplotní, tak i ve vysokoteplotní variantě. Nízkoteplotní čerpadla ohřívají vodu na 55 stupňů Celsia a vysokoteplotní na 80 stupňů. Bez problémů tak maximálně ekonomicky vyhřejí celý interiér. Pro více informací o všech typech čerpadel navštivte náš web http://www.klimarapid.cz/ nebo využijte zelené linky 800 100 343. Zboží můžete také zakoupit on-line v e-shopu http://obchod.klimarapid.cz/.

klimarapid-printscreen-500px

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *