Sodastream

Sodastream Jet +12 VPP LE 2v1

Dát si doma skvělý osvěžující sycený nápoj je naprosto skvělé. Když se ale podíváte na mnohé limonády prodávané v supermarketech, zjistíte, že jsou plné cukrů. Obsahují většinou i látky pro lidské tělo nežádoucí, a tak není od věci vyrobit si doma limonádu vlastní. Pomoci vám k tomu může Sodastream Jet +12 VPP LE 2v1. Tento přístroj pro výrobu sycených nápojů dokáže nabídnout vynikající bublinkové nápoje, a to jak čiré, tak i slazené. Záleží zkrátka na vás, jaký zvolíte. A trhu se nachází ještě konkurenční přístroj Eta Bublimo, o němž jsme psali již v minulém článku.

Mechanický princip nevyžaduje elektřinu

V první řadě je třeba říct, že Sodastream Jet +12 VPP LE 2v1 nabízí maximální komfort při výrobě limonád. Nepotřebujete k němu ani přívod elektrické energie. Ostatně mnozí z nás si vzpomenou na klasický sifon, který fungoval na malé bombičky CO2. Sodastream Jet +12 VPP LE 2v1 je mnohem větším přístrojem, který je schopný vyrobit velké množství nápojů na jedno použití. Kapacita bombičky je popravdě mnohem vyšší.

Vysoká kvalita provedení

Velkou výhodou Sodastream Jet +12 VPP LE 2v1 je především to, z jakých materiálů je vyroben. Moderní speciální plastová tlaku odolná lahev na sodovou vodu o objemu 0,9 l je řešena zcela specificky a lze si ji klidně po vyrobení nápoje vzít s sebou. Disponuje totiž hermeticky uzavíratelným hrdlem a vyztuženým dnem. Instalace bombičky probíhá velmi jednoduchým našroubováním, takže za chvíli budete mít hotovo. Podívejme se na výhody přístroje přehledněji v bodech.

Hlavní plusy přístroje Sodastream Jet +12 VPP LE 2v1

–          žádné baterie

–          nulová spotřeba elektrické energie

–           bombička CO2 s vysokou kapacitou na 80 litrů

–           speciální odolná lahev z plastu

–          dokonale stabilní dno nádoby

–          možnost efektivní volby intenzity nasycení CO2

–          odkapávací miska, která jde vyjmout

–           triviální instalace bombičky

–          možnost nákupu různých Sodastream sirupů

 

Zdroj náhledového obrázku: srovname.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *