parní čistič2

Jaké jsou nejprodávanější tlakové myčky

Vysokotlaký čistič je vynikajícím pomocníkem pro každého majitele domu, chaty či chalupy. Vyčistit dlažbu, auto anebo okolí domu člověk potřebuje v pravidelných intervalech, a tak je třeba vybrat tu pravou tlakovou myčku. Na trhu je v současnosti k dispozici obrovské množství modelů, a tak není od věci najít si přesně takový, který vám bude vyhovovat jak cenově, tak i z pohledu nabízených funkcí. Podívejte se tedy na naše tři typy tlakových myček, které vám v jakýchsi mini recenzích nabídneme.

Vysokotlaký čistič Bosch AQT 45-14 X

Mezi nejprodávanější tlakové myčky patří bezesporu model Bosch AQT 45-14 X. Není se čemu divit, jelikož s výkonem 2 100 W a speciálně přizpůsobenými tryskami dokáže doslova divy. Disponuje speciálním vodním čerpadlem, které umí brát vodu jednak přímo ze sítě a jednak také z jakékoli externí nádoby. Velká kola a teleskopická rukojeť značně usnadní jakoukoli manipulaci s přístrojem, takže se pohodlně dostanete i do míst, kam byste museli jinou myčku pracně přenášet. V základu navíc dostanete vybavení na ty nejúpornější nečistoty, jichž se hravě zbavíte.

Úspora s vysokotlakým čističem Kärcher K 3 Car

Zajímavou volbou nejen pro váš automobil je vysokotlaký čistič Kärcher K 3 Car. Jedná se o levnější variantu tlakové myčky než předchozí model společnosti Bosch. I tak ale disponuje mycím kartáčem, pěnovacími tryskami a také nádobkou určenou na autošampón. Pistole Quick Connect a 6 metrů dlouhá přívodová hadice činí z tohoto modelu skvělého pomocníka do domácnosti. Ostatně řadí se mezi nejprodávanější věci na internetu, a to i díky skvělým rotačním tryskám.

Vysokotlaký čistič Michelin MPX 130 BW

Tato tlaková myčka je určena především pro ty, kteří dokážou ocenit velké množství příslušenství. Pokud si čtete například test myček podobně jako test křovinořezů a jiných domácích pomocníků, mohou pro vás být právě přídavné díly rozhodujícím faktorem. Tato myčka nabízí chytře umístěnou hadici přímo v navíjecím bubnu a spousty různých trysek a kartáčů.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *