Grafosklo

Skleněné obklady jako elegantní a funkční součást interiéru

Sklo se řadí mezi přirozené součásti jakéhokoli objektu. Počítá se s ním pochopitelně u oken a nejrůznějších skelněných výplní dveří. Nádherně vypadají ale také skleněné nášlapy na schodišti nebo zábrany z téhož materiálu. Zapomenout nemůžeme ani na skleněné obklady, které dokážou vykouzlit i ze zdánlivě fádní místnosti elegantní prostor, kde budete rádi trávit čas. Podívejme se tedy na skleněné obklady mnohem podrobněji.

Unikátní design se vším všudy

Zapomeňte na keramické obklady. Ty už dávno nejsou trendy. Ani sebemodernější motivy nevkouzlí z kuchyňské linky nebo stěny v koupelně něco, co na první pohled zaujme. Skleněný design to bez problémů dokáže. A motivy? Můžete mít prakticky cokoli dle vašeho přání, a to samozřejmě v maximálním rozlišení. Výjimkou tedy není ani fototisk. Sklenářství B&P GLASS nabízí více než originální motivy. Zvolit lze jak variace do kuchyně, tak i do koupelny.

Grafosklo

Bezpečnost zaručena

Máte ze skla přirozený respekt? Ne nadarmo nám říkali naši rodiče, že o sklo se můžete lehce pořezat a že se jednoduše rozbije. Skleněné obklady jsou ovšem vyrobeny z minimálně 6 mm silného kaleného bezpečnostního skla. To je dokonce až sedminásobně pevnější, než je tomu u standardního skla. Odolá i přiměřeným přímým nárazům a je rezistentní vůči poškrábání.

Jednoduchá údržba

Zapomeňte na složité drhnutí povrchu skla! Jakékoli nečistoty velmi jednoduše odstraníte pouhým navlhčeným hadříkem. Sklo je samozřejmě jednolité, takže se nebude usazovat špína ve spárách. Ty prostě na skleněné desce nenajdete.

Grafosklo

Výroba a montáž na míru

Specialisté ze společnosti B&P GLASS vám vyrobí skleněnou desku přímo na míru. Vy si nejprve vyberete motiv, plocha se zaměří a následně vám sklo s grafikou vyrobí a poté namontují. Vy budete mít jistotu, že skleněná plocha je precizně ukotvená a dokonale sedí.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *