kres1

Chybí vašemu interiéru originalita? Zkuste stylové posezení!

Taburetek, stoliček nebo židlí určených pro návštěvy není v interiéru nikdy dost. Obvykle se generují z řad odložených věcí nebo kousků získaných z výprodejů. Udivují svou variabilitou i nevšedními kombinacemi a co je ještě lepší, zapadnou do jakéhokoliv prostoru, ať už vypadají sebezvláštněji.

Nejrůznější židle, křesla a stoličky se tak skvěle hodí pro nejrůznější experimenty. Bojíte se začlenit do svého interiéru originální nebo netradiční prvky, protože by se mohly „bít“ s těmi stávajícími? U kousků určených k posezení to neplatí.

Originální nábytek je základním prvkem úspěchu

Hlavní roli v široké použitelnosti nábytku určeného pro posezení je jeho jednoduchá funkčnost, která mluví sama za sebe. Jsem tady a můžu poskytnout odpočinek vašim nohám, hlásá do světa taburetka nebo kuchyňská židle. A stejně výrazně se dokáže ozvat nábytek z masivu dotažený k dokonalosti podsedákem z jemné kozí kůže nebo precizně vypracované hranaté kostky s výraznou strukturou dřeva, vezoucí se na populární ethno vlně.

Zdroj obrázku: Pixabay.com

Exotické dřevo zvýrazní jedinečné prvky

Líbí se vám složitě vyřezávaný lakovaný nábytek nebo nábytek z teaku v přírodních půvabných liniích? Rádi byste do svého bydlení zařadili retro styl nebo třeba výrazné prvky koloniální architektury? Začněte právě se stoličkami, stolky nebo židlemi. Originální nábytek z teaku, dřeva suar nebo lichi nabízí krásu přírodních struktur dřeva i odvážně kontrasty na barvených a lakovaných plochách. Stačí si vybrat podle svého vkusu a zálib.

Široká nabídka originálního posezení do bytu potěší i fanoušky retro stylu nebo milovníky minimalismu, nesoucího se v duchu jednoduchých a hladkých linií. A proč vybrat právě nábytek s přívlastkem originál nebo originální? Protože každý vyrobený kus je jedinečný, vypracovaný s tou největší láskou a péčí, které se u běžných prodejců nábytku zcela jistě nedočkáte.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

Bydlení mě baví a ráda o něm píšu. Zkušeností mám hodně.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *