agar

Šetřete rodinné finance a pořiďte svému autu kvalitní garážové stání

I když hlavním opatrovateli rodinného přibližovadla bývají muži, ženy se zase starají o rozumné nakládaní se společnými financemi. A právě auto zaparkované v nekrytém prostoru jich může z vašeho rozpočtu odčerpat opravdu hodně. Stačí jedna kroupová přeháňka a máte o hubené měsíce postaráno. Ochrana vozidla před deštěm a sněhem ale také snižuje potřebu výměny zkorodovaných nebo jinak poškozených částí vozu. Investice do garážového stání se vám tedy velmi rychle vrátí.

Elegantní dřevěná stavba, která vám ušetří starosti

Koupě vozidla je plánovanou investicí, která by měla dlouho vydržet – a to bez ohledu na nepříznivé venkovní podmínky. Bohužel podzimní plískanice či sněhové čepice kovovým prvkům auta příliš nesvědčí a letní vysoké teploty a ostré UV záření mohou nepříjemně poškodit lak. Příjemné není ani odstraňování listí či sněhu před jízdou.

Přístřešek na auto umí všechny tyto vlivy účinně minimalizovat. Díky lepší cirkulaci vzduchu pod střechou se auto rychleji vysuší a nedochází k jeho znehodnocení korozí. A ušetřené peníze za opravu auta můžete použít třeba na báječnou rodinnou dovolenou!

Krásný i praktický doplněk domu

Kromě praktické stránky plní přístřešek na auto i důležitou estetickou funkci. Při vhodně zvoleném tvaru a zdobení střechy a nosné konstrukce se může stát estetickým bonbónkem na fasádě domu, který dokonale podtrhne jeho přednosti a přirozenou krásu. Mohou také tvořit nenásilný přechod mezi obytnou a zahradní zónou.

Nejpřirozeněji vypadají garážová stání a přístřešky na auto sestavené z převážně dřevěných komponentů. Krátké životnosti se nemusíte bát. Zkušené a kvalitní firmy používají k výrobě přístřešku na auto pouze masivní smrkové profily, které jsou velmi odolné a zároveň vkusné. Můžete vybírat mezi moderními pultovými střechami nebo nostalgickými sedlovými. Garážové stání se tak vzhledu a vyznění vaší zahrady snadno přizpůsobí!

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

Bydlení mě baví a ráda o něm píšu. Zkušeností mám hodně.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *