Samolepky na zeď oživí jakýkoli interiér

V posledních letech jsme si již zvykli na samolepky na auto a také na různé další vymoženosti. O tom, že existují stylové a hezké samolepky na zeď ale příliš mnoho lidí neví. Bohužel mnoho z nás žije v jakési utkvělé představě, že se jedná o tapety, které jsou známé spíše z doby nedávno minulé. Nechutné tlusté kusy papíru, které se postupně odlepují, logicky nikdo na svou zeď nechce! Moderní samolepky na zeď jsou úplně jiné a vyznačují se především moderním designem a skvělými motivy. Podívejme se na ně ale ještě blíže i z dalších hledisek.

Živé barevné samolepky

Jestliže je váš obývací pokoj vymalovaný na bílo, tak určitě můžete s klidným srdcem volit barevné samolepky. Určitě není od věci volit barevné samolepky i na zdi, které jsou namalovány v některém světlém odstínu. U tmavých zdí se pochopitelně nesetkáte s tím, že by mohly být nějak výrazně ovlivněné barevnými obrázky. Hodí se na ně spíše motivy vyvedené v bílé barvě.

Do kterých pokojů se samolepky na zeď hodí

Jako dekorace samolepky mohou sloužit prakticky v kterémkoli pokoji. Ideálně vypadají především v obývacím pokoji, kde se nachází co možná nejvíce lidí. Pokud ale chcete mít v obývacím pokoji čisté a hezké stěny, pak je ideálnější dát samolepky třeba do ložnice. Na modré stěně vypadají náramně motivy akvária anebo nebe. Samolepka na zeď se dává velmi často do dětského pokoje. Právě tady si najdou své místo samolepky, které jsou typické především motivy dětských hrdinů. Pravda je ale ta, že musíte volit uváženě. Malá holčička asi Predátora na zdi s otevřenou náručí nepřivítá…

Nejčastější motivy samolepek

Asi nejčastěji volenými motivy samolepek jsou různé geometrické tvary anebo abstraktní obrázky. Hezky mohou vypadat i obyčejné kruhy za předpokladu, že se bude jednat o nějakou skupinu těchto útvarů. Máte-li raději hranaté obrázky, tak klidně můžete dát přednost spíše čtvercům anebo jiným podobným obrázkům.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *