Regály jako základ vybavení skladu

Kvalitní regály si najdou své místo v jakémkoli užitkovém prostoru. Pokud vlastníte firmu, k níž náleží skladové prostory, pak bezesporu budete některý z regálů potřebovat. Pokud nevíte, které druhy jsou dnes k dispozici, pak jste na správné adrese. V následujících řádcích vám tedy přesně prozradíme základní výhody regálu a také to, o jaké typy se může jednat. K dispozici je totiž hned několik základních podob takovýchto regálů, takže si budete moci bez větších problémů vybrat takové, jež vám budou plně vyhovovat.

Hlavní plusy regálového systému

Regály představují mnohem více než pouhé železné konstrukce anebo police či jiné vybavení. V první řadě je třeba říct, že díky nim získáte maximální množství prostoru, který bude velmi efektivně využitý. Moderní manipulační technika také bude schopna mnohem lépe dosáhnout na konkrétní skladované zásoby. Díky vysokozdvižným vozíkům bez větších potíží dosáhnete třeba na konkrétní palety velmi pohodlně.

Uspoříte i na vytápění

Určitě je třeba říct, že jakékoli regály do skladu dokážou ušetřit i za energii. Pokud stojí hlavně u zdí, dokážou bez větších potíží ještě zesílit skladbu stěn. Tím pádem nedochází k prostupnosti studeného vzduchu z vnějšího prostředí. Uspořádání regálů je ryze na každém z nás. Vy sami totiž nejlépe víte, kolem které stěny třeba přichází nejvíce chladu do interiéru.

Druhy regálů

Výborné jsou zejména klasické policové regály anebo regály paletového charakteru. Ty jsou vynikající především z pohledu manipulace s různými věcmi. Mnohdy je do regálů přímo integrováno i průmyslové led osvětlení. To je výborné hlavně do skladů, v nichž je nedostatečné množství světla. V každém případě si můžete vybrat přesně takové regály, které dokážou vytvořit tu správnou atmosféru a rozložení materiálu ve skladu.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

2 komentáře

 1. Milan Odpovědět

  Na obrázku máte regály z úhelníků připevňované na zeď s konzolou 30cm se zarážkou. Potžebovali bychom je bez polic-tam bude sklo. Napište prosím cenu za kus, rozměry, výšky a šířky a barvy/hodila by se nám čistě bílá/.
  Děkuji
  Zákrejs

 2. Milan Odpovědět

  Dobrý den.
  Zatím jste mi neodpověděli. Čas nazrál k realizaci. Bylo by zapotřebí přijet na místo určení a stanovit, který Váš regál by byl nejvhodnější. Ten způsob samostojícího regálu s konzolami s nosem se jeví jako nejlepší. Výkladec 35 a 50 cm. Prosím o rychlou reakci.
  Děkuji.
  Zákrejs.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *